Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzem hogy a nők által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy a nők által elvárt tulajdonságokat nehezebb teljesíteni?

Figyelt kérdés

Ugye egy férfi legyen határozott , magabiztos céltudatos, humoros vagány bátor és egy nő ugye legyen kedves, szeretetteljes, gondoskodó, figyelmes

Valahogy úgy érzem hogy sokkal könnyebb kedvesnek gondoskodó nak lenni mint például határozott magabiztosnak vagy ez csak én érzem így?


2019. szept. 7. 06:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Egy alapból határozott, magabiztos, céltudatos ember is simán lehet zavarban álmai kiszemeltje előtt. Ez nem zárja ki ezeket a tulajdonságokat. De van, aki alapból határozatlan, tutyimutyi, irányítani kell, teljesen más a két típus.
2019. szept. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ezek nem férfias vagy nőies tulajdonságok, hanem emberiek. Én nem akarok egy határozatlan, önbizalomhiányos nő lenni, és nem akarok olyan férfit, aki nem figyelmes, gondoskodó. Nem apukát keresek, és nem vagyok anyuka.
2019. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!