Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzem hogy a nők által...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy a nők által elvárt tulajdonságokat nehezebb teljesíteni?

Figyelt kérdés

Ugye egy férfi legyen határozott , magabiztos céltudatos, humoros vagány bátor és egy nő ugye legyen kedves, szeretetteljes, gondoskodó, figyelmes

Valahogy úgy érzem hogy sokkal könnyebb kedvesnek gondoskodó nak lenni mint például határozott magabiztosnak vagy ez csak én érzem így?


2019. szept. 7. 06:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Ahány ember annyi személyiség. És mindenkire igaz, hogy nehéz nem olyannak lenni, amilyen vagy.


Azt viszont nem értem mi ez a sokadik általánosítás.

2019. szept. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem érzed jól. Legfeljebb te vagy annyira fejletlen mind érzelmileg, mind pedig értelmileg, hogy ez neked gondot okoz.
2019. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
#1-es👌👍
2019. szept. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
igen. És? Ettől még férfi vagy, ezt dobta a gép, ebből kellene a legjobbat kihozni. Nem azon keseregni, hogy egy nőnek mennyivel könnyebb, hisz nem nőnek kell lenned. Azon kell dolgoznod, hogy jobb férfi légy, neked ez a feladatod az életben, a barátnődnek pedig az, hogy "jócsaj" legyen. Érted? Szóval nem azon kell keseregni, hogy a szomszéd színes legót kapott, te meg zöldet, hanem , hogy mit építessz a zöld legódból, erre kell koncentrálnod.
2019. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Én nőként rendelkezem az összes férfiasnak kategorizált tulajdonsággal, illetve az általad nőinek tituláltakkal is.

Rengeteg olyan szituáció van, amikor nehéz kedvesnek lenni valaki mással, ugyanúgy, ahogy magabiztosnak is nehéz lenni olykor.

Alapvetően nehéz a saját magad legjobb verziójának lenni és fejlődni. Viszont mindenképpen megéri.

2019. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ki milyen személyiség.

Én nőként sok szempontból inkább férfias belső tulajdonságokkal rendelkezem, ezért általában, ha valaki jobban megismer, akkor már nem is leszek olyan vonzó.

Amúgy szerintem nem így kell látni. Ahhoz, hogy két ember között tartósan jól működjön a kapcsolat, nagyon sok mindennek passzolnia kell a személyiségben.

2019. szept. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem nehezebb, mivel sokkal több ilyen férfi van, mint ahány ilyen nő. Viszont ha hozzáteszed a többi női elvárást, miszerint legyen magas, jóképű, kigyúrt, legyen kocsija, háza, keressen minimum havi nettó félmilliót, azokkal együtt már jóval nehezebb teljesíteni.
2019. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

"Viszont ha hozzáteszed a többi női elvárást, miszerint legyen magas, jóképű, kigyúrt, legyen kocsija, háza, keressen minimum havi nettó félmilliót, azokkal együtt már jóval nehezebb teljesíteni."


Omg. Ti hol éltek?

Rám egyik sem igaz, és 16éves korom óta nem volt összefüggő 1év, hogy ne lett volna barátnőm, akit a világ legszebb nőjének láttam. (Nyilván ez szubjektív, ez benne a jó)

2019. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

#8-as vagyok.

Privátba kaptam:

"Hazudj hihetobbet"


Nem gyerekek, nem hazudok, ti vagytok valami miatt nagyon megkeseredettek. Ahogy az is jelzi, hogy privátba ilyet írkáltok.

2019. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken őszintén, mi a nehéz? Sőt, magatok miatt nem szeretnétek a lehető legtöbb pozitív tulajdonságokkal rendelkezni? Magatok miatt nem szeretnétek magabiztosak lenni?


Én semmi olyat nem várok el senkitől, amit én magam ne tudnék nyújtani.


Én egy meglehetősen céltudatos és magabiztos lány vagyok, épp ezért értem el azt, amit, és ugyanezt a mentalitást és kitartást a páromtól is elvárom.


Ne tegyünk úgy, mintha a magabiztosság csak a férfiaknak, a figyelmesség pedig csak a nőknek kéne, mert nincs így. Ezek mindkét nemnek fontos tulajdonságok.

2019. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!