Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 196 ezer nettó jövedelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

196 ezer nettó jövedelemmel lehet kedves aranyos lányt találni 34 éves férfiként?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem sok de mivel hivatás amit csinálok így több nagyon nem lesz és nem is akarok más munkát.
2019. szept. 2. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
34 éves férfiként miért lányt keresel, miért nem nőt?
2019. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez a "kedves aranyos" szófordulat (így, vessző nélkül) olyan gyakran előkerül itt. Kérdező, neked van más szórakozásod az ilyen kérdések kiírogatásán kívül?
2019. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%

Csak kedvest találsz. Aki szánalomból beszélget veled.

Mert hogy normális nő 250-300 alatt szóba se áll veled.


Pont itt van a tanáros kérdésnél egy netto 800 ezres.

De úgy átlagba itt mindenki megkeres fél millió körül...


Szóval jobb ha leakadsz a lányokról vagy összekapod magad

2019. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Errefelé 600.000ft-t keres egy szakmunkás.

Csak picit messze van a család.

2019. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Bizos lehet.De én pl nőként a dupláját keresem és nincs szükségem mégegy olyan férfira aki fizetés után pár nappal már tőlem kéreget.

De nem vagyok se kedves se aranyos mondjuk

2019. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több mint 4x ennyit keresek, és nincs barátnőm.


Gondolod a pénzen múlik? (Jah, és magas is vagyok!)

2019. szept. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
3x ennyit keresek nőként! Én nem fogok férfit eltartani!
2019. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít. Szerencsés vagy a munkáddal, ennek a szerelmed is örülne.
2019. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Mi az, hogy eltartani? Te normális vagy? Leírta, hogy 196 ezret keres és nem élősködik senkin. Te vagy normálus egy igaz nárcisztikus p..a vagy. Ilyenek miatt vagyok antikapitalista és az ilyenek mint téged szarrá adóztatnálak, hogy az a sok pénz a rászorulokhoz menjen.
2019. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!