Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz esélyem barátnőt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz esélyem barátnőt találni így vagy felejtsem el inkább?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok,167 centi magas,félénk,visszahúzódó és zárkózott vagyok,nem szoktam bulizni,nincsenek barátaim sem.Csóró is vagyok,egy büfészakos diplomát fogok szerezni hamarosan,amivel nem is lesz majd rendes munkám,valószínűleg valami gyári betanított munka jut nekem,vagy max kihúzok külföldre,de mivel életképtelen vagyok egyedül,ez nem reális.

Meg nagyon perverz is vagyok,úgy értem mazochista vagyok és több beteg fétisem is van ami megint csak kiverné a biztosítákot jópár lánynál


Ami pozitívum az talán az,hogy jóképű vagyok és szeretek sportolni



2019. aug. 30. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Inkább szedd össze magad és legyél ember.
2019. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Na szerinted?? XD
2019. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#18

nem hiszem,már lemondtam a barátnőről.Nem is érdekel már,csak az edzés érdekel semmi más.Abban legalább jó vagyok.

2019. aug. 30. 17:21
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel a barátnő, minek tetted fel a kérdést?
2019. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mire edzel :D
2019. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért kéne barátnő,elég szeretethiányos vagyok.Csak már beletörődtem hogy nem lesz.


Mire kéne edzeni?Az erő mindenek felett áll.Kit érdekel ha van e barátnőm vagy nincs ha legalább erős lehetek?

2019. aug. 30. 17:32
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, lemondtál a barátnőről. Szuper, mehetsz edzeni.
2019. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg mindegy van-e barátnőm, legalább erös vagyok agyban. Megbecsülnek az emberek és nem egy betanított csimpánz leszek egész életemben.
2019. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, milyen szakra jársz?
2019. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Lényegtelen.Én beletörődtem abban,hogy az életben egy vesztes vagyok és soha nem lesz senkim.

Szóval már csak az edzés számít.

2019. aug. 30. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!