Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi értelme egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi értelme egymástól távoli városokban élőknek ismerkedniük?

Figyelt kérdés
Az utazás nehezen megoldható és sokba is kerül.
2019. aug. 30. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi ertelme. meg de ismered a masikat, csak az online enjet.
2019. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Hogyhogy mi értelme?

Senki sincs karóhoz láncolva.

A Föld bolygón szinte bárhová elmehetünk akár lakni is.

Maximum tinikorban gond a távolság, a felnőttek általában együttélésben gondolkodnak.

2019. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
9 honap mulva hozzakoltoztem. 4eve egyutt elunk, szerintem boldogan. Ez volt az ertelme.
2019. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudok képzelni olyan esetet, amikor nagyon kilátástalannak érzi az ember a helyzetét, hacsak nem akar lemondani minden igényéről - leginkább olyan esetekben, amikor az illető kisebb településen lakik, ahol alapvetően nincs túl sok vele egykorú ember, főleg ha nem talál olyat, aki megfelelne az igényeinek vagy azoknak az embereknek nem ő kell... ilyenkor el tudom képzelni, hogy annyira el van keseredve, hogy "most már mindegy, ha tetszik, és neki is tetszem, akkor elköltözöm érte a világ végére is", és akkor már nem érzi akkora áldozatnak a szervezést és a pénzköltést.
2019. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Nekem külön tetszik, hogy 200-300 kilométerre van barátnőm.

Na és több településen egyszerre. Egyik héten egyikhez, másik héten másikhoz lehet menni.

2019. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen, mikor még nem volt tinbder, face meg mittoménmi, az emberek attól még kiváncsiak voltak egymásra, s sokszor 200-300 km távolságokat is bevállaltak. ( mint az én nagyszülerim pl. Papám bajai volt,mamám meg egri)
2019. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hittem a távkapcsolatban, bár kivételek mindig vannak.

Részemről természetes,hogy az kihez kötődöm már az ismerkedési szakasztól kezdődően a közelemben legyen,legalábbis elérhető távolságban. Nem hiszek abban sem,hogy telefonon, írásban ugyanolyan kommunikálni mint élőben.

2019. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam nem jött be ez a dolog, így én már nem próbálkozok meg ezzel a jövőben.

Messze lakó exem sikeresen becsajozott a távolsági kapcsolatunk alatt a közelében.Persze előtte etetett rendesen, hogy szeret annyira, hogy tud várni arra, hogy összeköltözzünk majd a jövőben(én mentem volna hozzá a tervek szerint).Ebből nem lett semmi.A közelben lévő puncinak hatalmas előnye van, olyan, amilyen nekem sosem lesz. :D

2019. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is sok távbarátságom volt (70 km-re és 7000 km-re is), és nekem valahogy a világ legtermészetesebb dolga, hogy amint van annyi pénzem és időm, meglátogatom őket, szakítok időt rájuk, menet közben meg valahogy megoldjuk.


Na, kapcsolatnál még jobban így működök. :D Igaz, hogy nem teljesen olyan, mintha élőben beszélgetnénk vagy lennénk együtt, de a "lényeg" így is átjön. Alapvetően én nehezen kerülök közel emberekhez, úgyhogy ha találok egy olyan "példányt", aki tetszik, és akivel el tudom képzelni magam, az nem elég visszatartó erő, hogy a világ másik felén van.

2019. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mesélek egy történetet. Férjemmel interneten ismerkedünk meg. 150kmerre lakott, már amikor elkezdtünk beszélgetni olyan felemelő és csodás érzés volt mintha ismerném már régóta. Talalkotunk is. Az is nagyon jo volt, és a következő tali is és így ment 2 évig. Persze volt h tobb napig voltunk együtt, 1 hónapot is akár, de mindig vártuk azt h találkozzunk, nem untuk meg egymást,mindig volt valami új program. Sokat kellett utazni de mindig megérte, talán ez kovácsolt össze minket, hogy mennyire tudjuk értékelni egymást,és milyen áldozatokat hozunk egymás iránt. Összeköltöztünk. Minden szuper.

Nincs lehetetlen

2019. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!