Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol tudnék ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves férfi vagyok, már egy ideje egyedül járom az utam. Igazából nem vagyok visszahúzódó se, meg szerintem a külsőm is elfogadható, nem vagyok csúnya.

Az a helyzet, hogy olyan helyen dolgozom ahol nincs annyira sok nő, meg alapból a közeg nem olyan, ahol érdemes lenne ismerkedni. Tehát a munkahely kizárva. Szabadidőmben boxolni szeretek, horgászni, meg úgy összességében a természetben lenni, illetve szeretek videojátékokkal is játszani. Nincs igazán olyan szabadidős tevékenységem, ami lehetővé tenné az ismerkedést. Kissé introvertáltnak is tartom magam, jobb szeretek szűkebb baráti társasággal, vagy akár egyedül lenni. Sokan vannak akiket úgy "havernak" tartok, de a szűk baráti körömet alaposan megválogatom.

Szórakozóhelyekre nem igen szeretek járni, ha hébe-hóba elugrok is, az is a barátok miatt van. Ilyen helyeken nem szeretek, meg nem is tudok ismerkedni... 😅

Tindert, Badoot próbáltam már, nem igazán jött be.

Nem tudom, mit próbálhatnék ki, tudtok javasolni valamit? Esetleg van aki hasonló cipőben járt, és saját tapasztalattal tudna a segítségemre lenni?

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat! 🙂



2019. aug. 29. 21:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha nem vagy visszahúzódó akkor a városban simán leszólíthatsz valakit, ha külsőre megtetszik. Vagy esetleg a plázában, ilyesmi helyeken, ahol sok ember megfordul.
2019. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesco, Auchan, temető, legelő, vágóhíd. :))
2019. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy vágóhídon dolgozó lánckesztyűs hatalmas késsel dolgozó csaj durva lehet. :D
2019. aug. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
LEGELŐ! 😂 Köszi, kipróbálom. 😅
2019. aug. 30. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:
A legelő működhet is, ha vannak rajta lovak,es ha a gazdáik lányok, amire egész jó esélyed van :D de amúgy komolyan ha bulizni nem is, de kocsma? Egyik barátnőm kb két hete megismerkedett egy sráccal, aki baráti társasággal volt ott, és azóta is randizgatnak :)
2019. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!