Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak férfiakkal lehet ismerkedni Budapest belvárosában? Más városban/országban is ekkora férfitöbblet van?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztem Budapestre és keresek aktívan társat férfiként, de egyszerűen nincs szabad nő. Alapból a belvárosi szórakozóhelyekre, a nagy diszkóktól kezdve a szolidabb beülős, kiülős helyekig mindenhol szinte csak férfiak vannak. Én azt mondom, kb. 80% férfi, és az a 20% nő aki van, azok is főleg a pasijával van ott.

Rengeteg emberrel ismerkedtem már meg azóta, a városi emberek tényleg nagyon nyitottak, viszont csak férfiakkal. Egyszerűen annyira sok a férfi, hogy másoknak sem jut nő, ezért egy-két ital mellett kénytelenek barátkozni, mert csajozni ilyen arányok mellett nem lehet. Már annyi barátom, haverom lehetne, amennyit csak akarok, annyi férfival elegyedtem már beszélgetésbe. De nőhöz jutni egyszerűen képtelenség.

Ez csak Budapestre és Magyarországra jellemző, vagy más országokban is mindenhol ilyen férfitöbblet van? Főleg a fiatalabb korosztályban, tehát ilyen 35 év alatt.


2019. aug. 27. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Itt Békéscsabán is hasonló a helyzet,

mondjuk lehet az arány jobb mint 80-20%

de cserébe itt meg mindenki ismer mindenkit, tehát én rólam pl. tudják hogy XY hogy a barátnőjével kavartam akkor ott már kiesett egy egész női társaság...

2019. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez azért van, mert csak a top nőket veszed észre, azokból meg persze hogy kevés van, vagy barátjuk van :D Amúgy statisztikailag nincs férfitöbblet, főleg nem 80-20% (ez még viccnek is rossz).
2019. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Lehet hogy statisztikailag nincs, vagy csak elenyésző férfitöbblet van, de a valóság az sokkal ridegebb.

Már vagy 100 emberrel ismerkedtem meg, és mindegyik férfi volt, pedig teljesen heteroszexuális férfi vagyok. Ugyan miért ne beszélgetnék el egy kevésbé szép nővel is? Ismerkednék én, de azok sincsenek sehol akik kaphatóak lennének ismerkedésre. Max olyan van, hogy ott van a pasija, de hát úgy meg nyilván nem nyitott az ismerkedésre. Még beszélgetni sem lehet úgy, mert a pasija azt hinné nyomulok a nőjére.

2019. aug. 27. 20:17
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez baromság, én szórakozóhelyeken mindig látok sok nőt is. A “valóság” pedig nem más, mint a statiszika, mivel akik azt csinálják, pontosan tudják, hány férfi meg hány nő van az országban, mivel jó esetben mindenki nyilvántartott.
2019. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen szórakozóhelyeken szoktál látni nőket is? Mi a szórakozóhely neve? Mert fogom és elmegyek oda
2019. aug. 27. 20:22
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Nincs férfi többlet.

Persze, ha neked a nő 20 éves, 50 kiló szexin feloltozve, akkor lehet.

2019. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Tudod miért? Mert az embernek a töke tele, hogy felöltözöl csinosan, mész bulizni, táncolni, és mindenki úgy kezel, mint egy faxéhes utolsó lotyót, aki egy koktél után felakadt szemmel cidáz a kocsiban. Taperolás, nyomulás, bunkó beszólások. Ha táncolsz, akkor biztos azért rázod a se.gged, mert dugni akarsz. Ha ránézel, már ugrik, hogy te szemezel vele, kell vagy nem kell. Megmondod, hogy bocs de nem ismerkedsz, és örülj, ha nem lesz tettlegesség, csak leku.rváznak.

Ez kinek hiányzik? Senkinek.

Ezért nem megy ilyen helyekre több nő meg úgy se, hogy ingyenes a belépő.

2019. aug. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
7-est maximálisan meg tudom erősíteni. Pontosan az ismerkedni akaró fszok miatt nem megyünk ilyen helyekre, nagyon max a párunkkal, hogy egyértelmű legyen, hogy hagyjanak már békén. A szingli csajok ugyan így vannak vele, baromi irritáló, hogy levegőt venni se tudnak anélkül, hogy valami szar, sablon dumával meg ne környékeznék őket. Nem kell nyomulni, nem kell görcsösen zaklatni mindenkit.
2019. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
7: Akkor mégis hol lehetne értelmesen nőkkel ismerkedni? Mint írod, szórakozóhelyen nem. Munkahelyeken ha az ember mondjuk informatikus, alapból nincsenek nők. Neten Tinderen stb 0 match lesz, jelentéktelenebb "aligátlagos" srácokat átpörgetitek. Társkeresőn nem válaszolnak, mert "biztos én vagyok a 10. nő aznap akinek ír". Mégis hol kellene komoly szándékkal ismerkednünk? (32/F)
2019. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Nincs férfitöbblet. De a csajoknak igaza van. Tényleg a sok p.na hiányos gyökér miatt nem járunk ilyen helyekre. Az a baj h a pasik többsége be van feszülve és nem tudja elengedni ezt a barátnő témát. Pedig, amint lenyugodnátok, látványosan megnőne a vonzerőtök, ugyanis azt sugároznátok h elégedettek vagytok. Ez pedig magabiztosságot ad. De hiába mondom, sajnos nagyon kevesen értik ezt meg.
2019. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!