Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak férfiakkal lehet ismerkedni Budapest belvárosában? Más városban/országban is ekkora férfitöbblet van?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztem Budapestre és keresek aktívan társat férfiként, de egyszerűen nincs szabad nő. Alapból a belvárosi szórakozóhelyekre, a nagy diszkóktól kezdve a szolidabb beülős, kiülős helyekig mindenhol szinte csak férfiak vannak. Én azt mondom, kb. 80% férfi, és az a 20% nő aki van, azok is főleg a pasijával van ott.

Rengeteg emberrel ismerkedtem már meg azóta, a városi emberek tényleg nagyon nyitottak, viszont csak férfiakkal. Egyszerűen annyira sok a férfi, hogy másoknak sem jut nő, ezért egy-két ital mellett kénytelenek barátkozni, mert csajozni ilyen arányok mellett nem lehet. Már annyi barátom, haverom lehetne, amennyit csak akarok, annyi férfival elegyedtem már beszélgetésbe. De nőhöz jutni egyszerűen képtelenség.

Ez csak Budapestre és Magyarországra jellemző, vagy más országokban is mindenhol ilyen férfitöbblet van? Főleg a fiatalabb korosztályban, tehát ilyen 35 év alatt.


2019. aug. 27. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
10: 32 év tapasztalatából mondom, ez nem így működik. Lehetsz te "húdenemérdekel semmi" ember, a sültgalamb nem fog a szádba repülni. Igenis foglalkozni kell a barátnőkeresés kérdésével, csakúgy mint mondjuk egy álláskereséssel is. Ha csak lazába vágod magad, nem fog változni semmi, tenni is kell érte.
2019. aug. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván. De nem is úgy értettem h totál le kell sz.rni. de ha megnézed, a legtöbb kérdésnek totál átjön a feszültség, a görcsösség. Ezen kéne egy kicsit lazítani.
2019. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A Doboz meg hasonló romkocsma szórakozóhelyeken sok nőt láttam, mondjuk én agyf..szt kapok ezektől a helyektől.
2019. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10: én is 11-el értek egyet.


Férfiként nem adhatod fel a valamilyen szintű nyomulást. Én volt, hogy megtettem, azzal a lendülettel váltam teljesen láthatatlanná a nőknél. Egy nő soha nem fog nyitni egy férfi fele, nézd csak mer a rengeteg itteni kerdest is, hogy a térde remeg annyira kellene a srác, hogyan vegye rá, higy lépjen, de anélkül, hogy nőként kellene bármit tennie (ködös jelek adásában kívül), mert mégis ő a nő, és persze a kedvenc érvem, hogy ha mégsem jön be a férfinek, akkor ne legyen ciki.



Annyiban egyet kell értenem, hogy a görcsös, erőszakos stílus hibás, nem lehet minden nőre válogatás nélkül tapadni.



De nőként ezt nem értitek soha meg, hogy ha egy férfi abbahagyja az udvarlást, a nyitást nők felé, stb, akkor azzal gyakorlatilag minden esélyét eljátszotta, hogy barátnője legyen



(Disclaimer: igen, mutatóba én is tudok mondani 1-1 sztorit, ahol a férfi teljesen passzív volt, mégis összejöttek, de ez nagyon kevés % B


Másik oldalt még a kifejezetten jóképű, de teljesen udvarlásképtelen haverom is egyedül van, a csajok azt kérdezgetik, hogy hogyan lehet egy ilyen srác szingli, neki aztán tényleg elég lenne 3 szót szólni a csajozashoz, de mivel ezt sem teszi meg izgalmában, marad egyedül)

2019. aug. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
De miért vagytok ilyen érthetetlenek. Nem az udvarlást kell abba hagyni. Csak ne legyetek görcsösek és erőszakosak. Hány féle képpen fejezzem még ki magam?
2019. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség ez a kérdés. Ha valahol sok a fiatal nő, az Budapest. Napközben nézd meg, hogy mennyi utazik a tömegközlekedésen, vagy a köztereken hányan sétálnak. Egy kisebb vidéki városban ami százezer fő alatti, hát ott tényleg nehéz ismerkedni a nőhiány miatt. Gyárakba, üzemekbe nem nők mennek inkább dolgozni. Nekem nagyon sok volt lány osztálytársam költözött Budapestre munka miatt.
2019. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!