Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Favebook,cjat,iskola,munkahely,utca,vagy hol?

Ha lehet, inkább konkrét megtörtént eseteket írjatok. Az se baj,ha nem veletek történt.


2019. aug. 24. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Sehol. De engem is érdekel a kérdés, bocsi az offért.
2019. aug. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Tesóm soha nem ismerkedett, csak panaszkodott, hogy nem kell 1 normalis pasinak sem. Aztán ráírt fb-n egy pasi a suliból egy poénnal, ami egy közös ismerősükről szólt. Azóta boldogan élnek s vírulnak. Neki sosem kellet tenni érte.
2019. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Én egy számítógépes játékon keresztül ismertem meg a barátomat.😅 Csak annyi történt hogy szimpatikusak voltunk egymásnak, egyre többet beszéltünk/írogattunk és így szépen kialakult. 😌

19/L

2019. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Játékokban sztem baromi jó ismerkedni, de ennek csak akkor van értelme, ha nem emiatt játszol. Na meg itt is férfitöbblet van.
2019. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Betty26 ***** válasza:
72%
Igazából én már itt is ismerkedtem. De úgy bárhol lehet ha van elég önbizalmad
2019. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Egyrészt egyetemen ismerkedem, másrészt több közösség tagja is vagyok.


21/L

2019. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát én bárhol ismerkedem, ha arról van szó, hogy szingli vagyok, és valaki tetszik. Exemet társkeresőn ismertem meg, jelenlegit meg előző munkahelyemen. Exemnél nyilván 1értelmű volt, hogy mindkettem szingli társkeresők vagyunk, jelenlegivel azonban sokkal jobb volt, ahogy szép lassan meghódított. Udvarolt, totálisan belém szeretett, jaj de jó volt vele összejönni! :D
2019. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!