Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinek hogy nem ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek hogy nem ciki albérletben élni?

Figyelt kérdés

Közel 40 évesen és nem külön hanem mint az egyetemisták, 4-5 ember egy lakásban. Konkrétan egy szobát bérel de a fürdőt konyhát közösen használja másokkal.


Aztán csodálkozott hogy miért nem veszik komolyan társkereséskor. Azért gondolkodjon már el egy kicsit. Hogy várhatja hogy egyetlen nő is életképes társként tekintsen rá?



2019. aug. 26. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki olyan szerencsés, hogy apuci anyuci lakást tol a segge alá. Még párban sem egyszerű kiköhécselni legalább az önrészt a hitelhez, nemhogy egyedül a mostani albérlet és ingatlan árak mellett. Ha nem lenne párom valószínűleg én is többedmagammal élnék, ugyanis egy, vannak emberek akik szeretik a társaságot és szívesen laknak együtt másokkal, kettő anyagliag sokkal jobban megéri. Igazán elfelejthetnénk már ezt a beskatulyázást, hogy csak azért mert valaki nem volt olyan szerencsés eddig az életben, már rögtön életképtelen. Nyilván van aki az, de imádom mikor sok ember úgy ítélkezik kívülről, hogy mondjuk lófüttyöt nem tud a másikról, hogy mi miért van úgy az életében. No meg egyébként is tudom tudom emberek vagyunk rohadtzul szeretjük felsőbbrendűnek érezni magunkat fajtársainknál, de neked egyébként nem hót mindegy?
2019. aug. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Cikinek nem ciki, de azért egy komoly kapcsolatban már kellemetlen egymást kerülgetni folyton. Még ha bírják egymást a lakótársakkal akkor is zavaró bizonyos helyzetekben. Nehéz mondjuk összehozni akár csak egy romantikus vacsorát is otthon ha van ott még 3-4 ember rajtatok kívül.

De én azért gondolom, hogy nem ciki mert ha már komoly a kapcsolat akkor úgy is összeköltöznek ketten. Két ember már simán fent tud tartani egy jobb albit ahol csak ketten élnek. Addig meg annyira mindegy, hogy hol lakik a pasi. Legyen rá reális esély, hogy ha komolyodik a kapcsolat akkor rövid időn belül el tud költözni és kész.

2019. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a kérdező az adott negyvenes férfi...
2019. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok dolgozom mint mérnök... Otthon a családi házban lakom.


2 alternatíva van. Vagy fizetek egy albérletet és úgymond égetem vele a pénzt vagy otthon élek és gyűjtök rendes ház/lakásra későbbi alkalomra.


Mivel nincs barátnőm így nem látom értelmét hogy külön éljek. Természetes ha ez megváltozik akkor nyílván azonnal költözök meg jöhet a lakáshitel is de addig...


Testvérem is így csinálták. Éppen most költözik a bátyám is.


Azt nem tudom hogy így helyes-e de lényegesen több pénzt lehet félre rakni. Önerőből lakást/házat venni Magyarországon CSOK meg ilyenek nélkül nem valami egyszerű. Illetve nyilván ott érdemes venni ahol a jövőbeli páromnak is jó lesz. Amelyik nő ezt képtelen megérteni az pontosan annyit is ér... Pontosabban az nem is nő inkább csak lány...

2019. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Szánalmas h egy no ezt megkerdojelezi a mai ingatlanarak mellett, hogy miért nincs saját lakása egy 40 évesnek. Kb minden 2. szingli 40 evesnek nincs saját ingatlanja.
2019. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Németország lakosságának túlnyomó része bérelt ingatlanban lakik.
2019. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 ez konkrétan nem igaz, de valóban arányaiban sokkal többen, mint nálunk. De azért ott egész más a bérlakásban élők törvényes védelme!
2019. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!