Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar mindenki párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Azt látom a környezetemben is, a neten meg pláne, hogy fiúk, lányok megvesznek azért, hogy legyen valakijük! Mi okozhatja ezt? Úgy gondolják hogy ha párkapcsolatban vannak, akkor révbe ért az életük, és mindig szeretve, kényeztetve lesznek? Minden nap lesz csodálatos szex? Lesz gondoskodás? Ők nem olvassák azokat a kommenteket, ráadásul már szinte ez az általános, ahol pár év után az egyik vagy mindkét fél csak szenved? Nincs kommunikáció, nincs szerelem, szeretet, megértés, és szex sincs.


Mégis az van, hogy mint az őrültek, ékesíti, szépíti magát mindenki, a gondolataikat a nők és a férfiak teszik ki.


Egyesek már öngyilkosok akarnak lenni, mert még 20 évesen nem volt komoly kapcsolata. Aztán mások eret akarnak vágni magukon, mert van rajtuk 10kb plussz, és így már egészen biztosan senkinek sem kellenek!


Ez valami pszichés járvány? Esetleg olyas valaki meg tudná magyarázni hogy miért hajtja emberfeletti erővel a kapcsolatot, aki ezzel küzd? Nem érzik hogy teljesen megalázzák magukat és kényszerképzeteik vezérlik őket?



2019. aug. 24. 13:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%
21 vagyok, soha nem volt senkim, mindig is szingli voltam, mégse szeretnék kapcsolatot. 🤷‍♀️ Akkor most hogy van ez? Én egyedül is teljes embernek érzem magam, nincs szükségem valakire, akit magammal ráncigálok mindenhova, mert "egyedül milyen"...
2019. aug. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ismerősöm aki 3 szó szerint pszichopata csávót fogott ki. Ma egy emberi roncs. De volt hogy ő engem nézett hülyének hogy nekem mért nincs kapcsolatom.


Hát szerintem én jobban jártam. Saját ház, karrier, diploma. És ha hazajövök azt csinálok amit akarok.

Senki nem ugat bele hogy mikor takarítasz.... soha nem foglalt a fürdőszoba, arra költök pénzt amire akarok....


Tudom szörnyű. Én is éjjelente könnyesre sírom a párnám. (Eddig csak 8 próbálkozó nőt építettem le.)

2019. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!