Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves férfi nagy hátrányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves férfi nagy hátrányban van a párkeresésben?

Figyelt kérdés
A 25-34 éves korosztályban.
2019. aug. 23. 18:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Na, mielőtt elszabadulna a szokásos "igenis, vannak nők, csak észre kéne vennetek" című műsor, NEM diszkós cicalányokra hajtok! :D Elnézést a kiakadásért, de hidd el, nem egy, nem két sztorim van arról, hogy a szende szemüveges lányok milyen elvárásokat támasztanak.
2019. aug. 23. 18:35
 12/25 Lazy Lover ***** válasza:
27%
11 erről pofázok itt én is ezt tapasztaltam az átlag csajoknak is kell saját ház vagy albérlet ha nem hiszitek fbt tudok küldeni
2019. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
27%
Ezt mondom èn is egy ideje.
2019. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
#11, a nőknek nem elvárásai vannak, hanem a legjobbat akarják maguknak a punciukért cserébe. Ha a többtucatnyi ostromló közül akad olyan, akinél csak simán bele tud ülni a készbe, akkor miért ne azt válassza? Ha te megtehetnéd, te is ezt választanád. A különbség csak az, hogy neked, férfiként, mindenért meg kell dolgoznod, nem elég elintézni azzal, hogy "férfidolga".
2019. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Lazy Lover ***** válasza:
37%
14 na épp ez az a legtöbb "nő" azon kívül nem tud mit adni sajnos....... annyit meg nem ér az egész
2019. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
19%
Buta emberek hátrányban vannak. Aki meg nem így állítja be az álmai korosztályát, hogy pl 35 éves férfinek 28-38 éves nő jó elsősorban, az kicsit buta, és emiatt hátrányban szenved.
2019. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Emiatt miért lennék buta? :D A 25-öt azért írtam, mert részemről a maximum korkülönbség a -10 év. Ismétlem, a maximum!
2019. aug. 23. 19:05
 18/25 anonim ***** válasza:
75%
De felfelé miért nem térsz el? A nők ugyanolyan emberek mint a férfiak, ugyanúgy haladtok előre az életetekben, nem kell lefelé nézegetned, mert ez egy buta emberre vall. Rengeteg boldog pár van ahol a nő kicsit idősebb, és így ezeket az eseteket kizárod, pedig lehet hogy pont így szalasztod el azt aki tetszene. Majdnem felezed az esélyeidet.
2019. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%

33 voltam amikor 1 exnej nála a fiam és társat kerestem. 25 év koruliknel


Semmi gond nem volt nagyon lazán válogathattam.


Lakás volt, autó volt , 178 centi és valamennyi sport de hanyagolhato.


Különben akikkel osszejottem egyik se kérdezze hogy van e lakásom etc.

Szigorúan a huszonéves korosztály és vékony nagy mellű jöhetett szóba.

2019. aug. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
30%
27 től 40 ig simán van sok szingli nő. Pesten nem sok a két kiló, egy recepciós is 220 at, egy gyári munkás 4 műszakban 250 et megkeres ott. Vidéken ez jó bér. Kérdés milyen nőket akarsz. Aki kicsit is okos és szép, az fog mérnököt, közgazdászt, infost találni. És ha jobb pasi is vagy, akkor sem téged fog választani. Tapasztalat.
2019. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!