Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már első randin téma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már első randin téma, hogy mióta vagyok egyedülálló?!

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy randim, ahol a srác megkérdezte, hogy mióta vagyok egyedül. KB 3-4 éve nem volt kapcsolatom, mert nem kerestem, aki érdeklődött volna irántam, nem találtam szimpatikusnak, és eleve nem vagyok egy „ha ló nincs, jó a szamár is” típus, nem vagyok társfüggő. Ha nincs meg az igazi, akkor egyedül is boldog vagyok. De tudom, hogy ez bizonyos férfiaknál rosszul veszi ki magát, talán azt mutatja, hogy senkinek se kellek, vagy túlságosan magábaforduló embernek tarthat. Még az ismerőseim is furcsállják, hogy 28 évesen nem élek párkapcsolatban.


Persze az ő oldaláról is jogos lehet a kérdés, lehet, hogy csak tudni akarta, lezártam-e már a korábbi kapcsolatom, és nem a múlt héten szakítottam a pasimmal.


Ti mit válaszolnátok hasonló szituban? Nekem az első randin még túl korai lenne ennyire beavatni az életembe, hogy miért nem volt évek óta kapcsolatom, de hazudni sem szeretnék.


2019. aug. 23. 01:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Azért vicces, hogy ez a kis egyszerű kérdés is milyen ellentétes reakciókat vált ki az emberekből, nem csak én komplikálom túl :D Pont ezért tettem fel a kérdést, mert sokan már hátsó szándékkal kérdezik, ill. nyilván ebből akar következtetni, hogy mikor szexeltem utoljára, de annyira azért nem bunkó, hogy szó szerint ezt kérdezze.


Sosem tudtam taktikázni, de bevallom, hogy kicsit kínosnak tartom a helyzetemet, mert a korombeliek többsége már házasodik és jönnek a gyerekek, most úgy érzem, mintha lemaradtam volna valamiről, hogy évekre kimaradtam a randizásokból, ilyen idős korban a párkeresésnél már szerintem hátrány, hogy tapasztalatlanabb vagyok. (pl. még nem éltem együtt soha senkivel) És tudom, hogy sok pasinak nincs türelme az ilyen nőkhöz mint én, akiket nem lehet a második randin lefektetni.

2019. aug. 23. 21:02
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nincs türelme hozzàd, mert le akar fektetni a második randin, az annyit is ér.Ez még mindig nem egy általànosan elfogadott dolog, úgyhogy ne érezd rosszul magad, ha nemet mondasz.

Ha nem érti meg, kuka.

2019. aug. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%
Nekem meg 32 évesen nem volt még senkim és kb 22 éve csókolóztam először és utoljára. Nem biztos, hogy a férfi lesz a tapasztaltabb.
2019. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a megnyugtatást is! :)
2019. aug. 24. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!