Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már első randin téma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már első randin téma, hogy mióta vagyok egyedülálló?!

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy randim, ahol a srác megkérdezte, hogy mióta vagyok egyedül. KB 3-4 éve nem volt kapcsolatom, mert nem kerestem, aki érdeklődött volna irántam, nem találtam szimpatikusnak, és eleve nem vagyok egy „ha ló nincs, jó a szamár is” típus, nem vagyok társfüggő. Ha nincs meg az igazi, akkor egyedül is boldog vagyok. De tudom, hogy ez bizonyos férfiaknál rosszul veszi ki magát, talán azt mutatja, hogy senkinek se kellek, vagy túlságosan magábaforduló embernek tarthat. Még az ismerőseim is furcsállják, hogy 28 évesen nem élek párkapcsolatban.


Persze az ő oldaláról is jogos lehet a kérdés, lehet, hogy csak tudni akarta, lezártam-e már a korábbi kapcsolatom, és nem a múlt héten szakítottam a pasimmal.


Ti mit válaszolnátok hasonló szituban? Nekem az első randin még túl korai lenne ennyire beavatni az életembe, hogy miért nem volt évek óta kapcsolatom, de hazudni sem szeretnék.


2019. aug. 23. 01:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Mondd meg hogy azóta mióta szakítottál az exeddel, és itt eszedbe is juthat egy jó sztori szakításokról. Kérdezz vissza ő hogyan szakított.
2019. aug. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%

Tanulj meg pár semmit mondó, kikerülős kérdést.


"mindig érzem, amikor eljön az idő egy új párkapcsolatra"

"most éreztem úgy, hogy szívesen ismerkednék"

"érdekesnek találtalak, ezért szívesen megismernélek"

"Köszi a kérdésed, szerencsésen alakultak a korábbi kapcsolataim"

"a legutóbbi kapcsolatom nagyon jó volt, nem mondanám, hogy olyan nagyon régen lett volna, bár ez nézőpont kérdése, és neked mikor volt az utolsó?" ha kellően hosszúra nyújtod a mondatot, lehet túllép a kérdésen, és el is felejti, hogy tulajdonképpen arra volt kíváncsi, hogy pókhálós vagy-e odalent.


vagy nyomj egy konkrét határozottat, hogy:

"és mire következtetnél abból, ha azt mondanám 5 éve nem volt kapcsolatom, vagy abból, ha azt mondom múlt héten ért véget egy 3 éves kapcsolatom?", és nevesd ki.

2019. aug. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Mióta tabu téma? Én elmondom frankón, hogy nem kell kapcsolat. Van általában 3-5 pasi, akivel összejárok szexelni és ennyi. Erre volt szükségem és ennyi. Én első randin a szexet is elvárom. Nem fogok xarakodni senkivel sem, ha lehet kicsi a farka, nem jó a tempója, nem illünk össze. Nem haverságot keresek.
2019. aug. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Ajajj!


Ha egy ilyen egyszerű kérdésre elkezdene semmitmondó válaszokat adni a lány, akkor közölném, hogy meg kell igazítani a sminkemet, s ehhez csak az autóm tükre megfelelő és el is tűnnék!


Ennél még az is sokkal jobb, ha azt válaszolod, hogy sorry, de most nem akarok erre válaszolni. Persze a harmadik ilyen válasz után meg én nem akarok többet kérdezni...

2019. aug. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Úristen, hát ez aztán tényleg nagyon mély beavatás az életedbe első randin, mennyire képesek vagytok egy ilyen sza*ságot is túlkomplikálni...
2019. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez a randik 90%-án alap kérdésnek számít. Ez egy full általános dolog.

Egyedül csak te komplikálod túl, mert valószínűleg kínosnak tartod (csak magadnak sem vagy hajlandó beismerni) ezt a témát mert évek óta szingli vagy.

A kérdésedben magadnak szépen megmagyaráztad miért vagy egyedül, javaslom ugyan ezt válaszold a randin is.

Mellesleg amit a #2 írt...ha nálam egy csaj így nyitna a randin, ilyen arrogáns és flegma stílusban válaszolna a kérdésre hogy mióta van egyedül, akkor ott érne véget az ismerkedésünk.

2019. aug. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%

Ha kapcsolat céljából ISMERKEDSZ, akkor ez egy alap kérdés kérdező és bár aláírható, hogy tartva legyen egy sorrend, tehát ne az legyen az első kérdés, hogy a szent keresztségben közös gyermekünknek milyen nevet válasszunk vagy hogy mellettem vagy a családi kriptátokban szeretnéd, hogy örök nyugalomra helyezzenek, de elvileg nem kéne, hogy tabuk legyenek.

Ez a kérdéskör egyszerűen a megismerésedhez tartozik. Ha te ezt hátráltatod, annak azon egyszerű okai lehetnek, hogy:

-a másikkal szemben taktikai előnyt remélsz

-félsz/szégyenled a múltad, így azt feltételezed, a másik nem fogadná el (a másik is feltételezi)

-jelenleg is szexkapcsolatban/okban vagy esetleg 20 perccel ezelőtt még mással randiztál és ezután 20 perccel is mással fogsz

Szerintem ne beszélj mellé és ne halogasd a válaszadást, csak a normális sorrendet tartsad. Ha komoly kapcsolatot keresel és egyetértessz azzal, hogy ennek egyik alappillére a másik beható ismerete, a másik pedig ezen ismeret tükrében a másik elfogadása/szeretete, akkor ezeket meg kell lépni szerintem.

Had kérdezzek ezen a ponton vissza. A rólam kialakult véleményed mennyiben befolyásolja az, hogy mintapolgár/rendszeres jótékonykodó/kiváló dolgozó/önkéntes/fuckboly/drogos/alkoholista/nőverő stb vagyok akkor, ha ezt most azonnal tudod rólam vagy, ha fél év múlva? A jókat ugyan úgy elfogadod most is, fél év múlva is, a rosszakat meg nem fogadod el és próbálsz benne megváltoztatni most is, fél év múlva is vagy éppen tárgytalanná válok számodra. Nincs értelme az időhúzásnak kérdező, ezen át kell esni, ami munkával jár, az fél év múlva is munkával fog járni, amiért felnéznek rád, azért fél év múlva is fel fognak rád nézni, ami kizáró ok, az fél év múlva is az lesz, de minimum rohadt komoly konfliktusforrás.

33/f

2019. aug. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
41%
A 3-as válaszadó az kemény ;) nekem szimpi. A kérdésedre pedig azt mondom hogy mit kell ezen vacilálni és fennakadni? Mond meg az igazat és kész ez nem egy akkora titok hogy ne lehessen beavatni
2019. aug. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
29%
Vannak, akik kimondottan toleránsak, én nem lettem volna az. Ha kávéztunk volna, elkértem volna a számlát, fizetek és megköszönöm a lehetőséget. Ezért vagy te és a legtöbb veled egyidős nő is szingli, mert mindent agyon komplikáltok! Ezen a ponton mondom azt, ha egy nő ilyen, megérdemli, hogy egyedül maradjon, már csak, ahogy mondtad mivel nem vagy társfüggő! Sajnálom, én nem kedvelem az ilyen kötekedő nőket, embereket! Mert ha még arra kérdeznek rá, hogy eddig hány pasival szexeltél, azt mondom oké a felháborodás! Első randin pedig neked bármennyire is hihetetlen még nem, de a másodikon legkésőbb elvárom a szexet távolság függetlenül. Ugyanis, ha valami nem működik, azt én nem fogom erőltetni, illetve nem fogom azt mondani, hogy oké a szex nem megy bármi más meg igen! Nem akarok már a 2. randi után harmadik felet keresni! Szerintem kérdező te le vagy maradva, egy picit!
2019. aug. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
55%
Nah, ez egy olyan kérdés, ami után az szokott jönni, hogy "ennyi ideje nem szexeltél?". Köszi, nincs rá szükségem. És nem, nem alapkérdés!!! Ahogy az sem, hogy "Miért vagy szingli?"
2019. aug. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!