Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már első randin téma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már első randin téma, hogy mióta vagyok egyedülálló?!

Figyelt kérdés

Nemrég volt egy randim, ahol a srác megkérdezte, hogy mióta vagyok egyedül. KB 3-4 éve nem volt kapcsolatom, mert nem kerestem, aki érdeklődött volna irántam, nem találtam szimpatikusnak, és eleve nem vagyok egy „ha ló nincs, jó a szamár is” típus, nem vagyok társfüggő. Ha nincs meg az igazi, akkor egyedül is boldog vagyok. De tudom, hogy ez bizonyos férfiaknál rosszul veszi ki magát, talán azt mutatja, hogy senkinek se kellek, vagy túlságosan magábaforduló embernek tarthat. Még az ismerőseim is furcsállják, hogy 28 évesen nem élek párkapcsolatban.


Persze az ő oldaláról is jogos lehet a kérdés, lehet, hogy csak tudni akarta, lezártam-e már a korábbi kapcsolatom, és nem a múlt héten szakítottam a pasimmal.


Ti mit válaszolnátok hasonló szituban? Nekem az első randin még túl korai lenne ennyire beavatni az életembe, hogy miért nem volt évek óta kapcsolatom, de hazudni sem szeretnék.


2019. aug. 23. 01:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%

Pont ugyanazt akartam írni, mint az utolsó.Tisztelet a kivételnek, de ez a többség fondorlatosnak hitt kérdése arra vonatkozóan, mikor szexeltél.Ha azt mondod, szakítás óta nem, rögtön elkönyvel, hogy ki vagy éhezve, és próbálkozik.Ha azt mondod, azóta már szexeltél, kapod az álszent értetlenkedést, hogy hogy lehet, hogy kapcsolaton kívül szexeltél, és magàban már meg is fogalmazta az elvárást, hogy akkor vele is le kell feküdnöd, ès ha nem teszed, egy válogatós kva vagy.

Ha pedig a “mióta vagy egyedülálló?”-kérdés után az “azóta nem volt szex?”-kérdésre tök jogosan azt vàlaszolod, hogy nem kötöd az orrára, mert senkinek semmi köze hozzá, akkor is te vagy a flegma :)

De aki ennyire a pofátlanaul a privát szférádban vájkál, és még ő van felháborodva, azért nem kár :)

2019. aug. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

#11. Nem kell megkérdezni, mert egyrészt szinte biztos, hogy igen, másrészt nekem azzal nincs dolgom, hogy te szexeltél előttem, kivel, hogyan, mennyit, én is szexeltem előtted, az emberek szoktak...az állatok is.

És miért ne lenne alap kérdés ami a sztoridra irányul, hogy ki vagy, mit csináltál és mi történt veled eddig ? Komolyan tudnál olyat venni, akinek minden második kérdésedre az a válasza, hogy "mi a fax közöd van hozzá" ? Én nem. :)

33/f

2019. aug. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem értelek.Most mondtad el, hogy a szexet nem kérdeznéd meg.Akkor miről beszélünk?Milyen minden második kérdésre ez a válasz?

A szexre vonatkozóan írtam, hogy nincs köze hozzá.

Szinte bármi más témában azonnal válaszolni szoktam megütközés nélkül.

2019. aug. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Remélem sose lesz csajotok itt válaszoló töketlenek. Ha valaki nem akar válaszolni az idétlen, béna, szerencsétlen, lúzer faggatózásotokra, akkor nem fog. A párommal mikor találkoztam, nem volt egyetlen ilyen erőltetett faggatózó kérdés sem, hülyéskedtünk az első találkozásokon mert egy hullámhosszon voltunk, és fokozatosan ismertük meg egymást. Nem az van amit akartok. Maradjatok egyedül, épp elég olyan srác van aki nem érzelmi analfabéta és nem olyan szerencsétlen hogy ennyi viselkedést tud kipréselni magából. Ti bonyolítjátok túl, valaki nem kíváncsi az elképzelt habos babos kis forgatókönyvetekre a SZEEEENT NETES társkereséséről és a netes randikról :DDD Ahol elétek tesznek egy királylánykát aki majd pont úgy fog viselkedni ahogy ti azt otthon anyuci szoknyája alatt elképzeltétek... LOL
2019. aug. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%

A szexet eleve te hoztad fel, nem én vagy a kérdező. A kérdés az volt, hogy mi az, hogy megkérdezi, hogy mi óta van egyedül a kérdező. Elmondom én mi az, egy kérdés, amit ugyan úgy ő is feltehet bátran, bárkinek.

33/f

2019. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17%

#14. Neked csak annyit, hogy valahogyan megismertétek egymást ti is a pároddal, amire meg nem tértetek ki hülyéskedés közben, azt valószínűleg egy "hülye, lúzer, faggatózó" kérdés feltétele után megtudtátok egymásról. :)

33/f

2019. aug. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Én nem látok ebben semmi kínosat. Miért is ne lehetne elmondani?Valamiről beszélgetni kell, ismerkedtek, vélhetőleg kapcsolat céljából.

Ha konkrét választ nem is szeretnél adni annyit mondj,hogy elég hosszú ideje nincs már komolyabb kapcsolatod. Indokként nyugodtan elmondhatod amit írtál, biztos szimpatikus lesz:nem vagy társfüggő és vártál arra,hogy a tényleg szimpatikussal ismerkedj csak.

2019. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy azzal egyet értek, hogy nem feltétlenül randin kell ezekkel foglalkozni, hanem ez az azt megelőző ismerkedés része kellene legyen. A randi egy szórakozás, közös program inkább.

33/f

2019. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
Az igazat. Én is ha ilyesmit kérdek, akkor ahogy mondod is, azt akarom tudni, mennyire szabad a szíved. Mert ha "épp szünetet tartok amúgy van párom" és hasonló szituk vannak, az nem jó ómen. Nekem semmi bajom azzal , ha valaki akár 10 éve egyedül van. Azzal viszont igen, ha nem őszinte és gondolkodnia kell , mit válaszoljon.
2019. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó az lehet hogy neked nincs bajod azzal hogy valaki régóta egyedül van, de ne magadból indulj ki, az emberek nagy részének van ezzel baja, és hátsó szándékkal kérdezi. És itt ismerkedésről van szó, még nem vagytok baráti bizalmi viszonyban, nem ismer a csaj hogy te milyen csodálatosan rendes vagy, egy ismerkedés kezdetén álltok első randi. Egyelőre az se derült ki, van e némi szikra, összhang, vagy nincsen. Minek beszéljen olyanról ami bizalmi kérdés? Mikor lehet hogy nem is tetszel neki.
2019. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!