Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti ismertek 30 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ismertek 30 év feletti szűz nőt?

Figyelt kérdés
Van ilyen?

2019. aug. 23. 00:19
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

Van. Vagyok én, az egyik legjobb barátnőm, és egy volt kolléganőm. (Nekem mindketten elmondták, hogy szüzek, és vice versa.)


Az ex-kolléganőm szerintem az aszexuális. Csinos, mosolygós lány, leszarja magasról, ha flörtölnek vele, álomvilágban él. Úgy értve, hogy mindig szaladt haza boldogan valami sorozatot nézni vagy moziba, koncertre ment, és egyszerűen nem érdeklik a pasik.


A barátnőm amúgy egy karakán csaj, ha munkáról vagy az életről van szó, de férfiak, helyes férfiak közt fülig pirul és dadog. Egy mozijegyet nem tud megvenni, ha korabeli férfi a pénztáros.


Én meg a saját hülyeségem miatt vagyok az, 20-as éveimben végig kövér voltam - nagyon kövér -, és semmi nem motivált a fogyásra. Egy ideje már leadtam két 10-est, de így is van még mit. De marad a sok ronda bőr, műtét után sem lesz szép. Ez van. Ez az én saram. Biztos lenne olyan, aki szemet hunyna efelett, és megdugna, de én azt akarom, hogy kívánjanak, és én is kívánjam az adott embert. Viszont ha valakit kívánok, az van olyan jó pasi, hogy nem akarna egy lógó belű nőt. Úgyhogy ez van.

2019. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
58%

“Viszont ha valakit kívánok, az van olyan jó pasi”


Mi férfiak sem vagyunk tökéletesek...


De ha valakinek csak a bronz barna, vízilabdás alkat jön be, ők valóban megtehetik, hogy csak tökéletes nőket keresnek.

2019. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én még messze vagyok a 30-tól, de életem végéig szűz leszek, ez már most biztos. Már gyerekkorom óta kövér vagyok, az iskolában mindig gúnyoltak, bántottak, megaláztak. Emiatt nagyon távolságtartó vagyok, a legtöbb embert magázom. Így minden társalgás rögtön komolyabbnak tűnik, nincs haverkodás. De ha esetleg mégis lenne egy szerencsétlen nyomorult, aki már annyira reménytelen, hogy rám fanyalodna, akkor is annál azért többre tartom magam, még ha nem is sokkal. Nem tartom jó üzletnek, hogy csak azért, hogy elmondhassam, nem vagyok szűz, hagyjam, hogy valaki aki valószínűleg amúgy undorodik tőlem, csak jobbat nem talált, megdugjon. Nem is tudom más nők, akik olyan kövérek mint én, vagy kövérebbek és barátjuk, férjük van, hogy viselik ezt el.
2019. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
39%

Úgy hogy a kövér nőket is simán megdugják. Ez van. A nőknek bármit megengednek 😃 akkor is simán elviszi őket valaki, kivétel ha fejben nincsenek rendben.


Nektek csak ez a bajotok, a fejetekben elromlott egy kapcsoló.


Pedig a férfiak jelentős része most is pötyögi nektek a privátot mert kezdeményezne nálatok, vagy épp megveszik egy szűz nőért.


Ez csak és kizárólag pszichológia kedveskéim.

Nőként milliószor könnyebben megy a bolt.

2019. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
38%

A kövérség legyőzése pedig ugyan csak pszichológia és matek. Az energiaháztartást a legkönnyebb befolyásolni. Kivétel ha hormonbeteg valaki, pl leptin probléma. Akkor ott az endokrinológia.


Két egyszerű szabály van:


1. Ne zabálj annyit.

2. Sportolj.

2019. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
61%

"Nem is tudom más nők, akik olyan kövérek mint én, vagy kövérebbek és barátjuk, férjük van, hogy viselik ezt el."


Én el sem tudom képzelni, hogy levetkőzzek férfi előtt. Pláne az itteni kérdéseket olvasva, ha elképzelem a szitut, akkor is kiver a víz, hogy egy pasi előtt levetkőzöm, az meg vizslat, nézi, hogy van-e narancsbőr, szexi-e a fehérnemű, hagytam-e valahol szőrcsíkot... nem tudom, aki kövér, hogy mer férfi előtt levetkőzni.

2019. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 25-ös, heti háromszor járok személyi edzőhöz. Már 6 éve rendszeresen járok, azóta híztam még 15 kilót. Endokrinológián is voltam, adtak gyógyszert pajzsmirigy alulműködésre. Szedtem, semmi nem változott.

Fejben meg nem egyszerű "rendben lenni", ha életed nagy részében úgy kezelnek, mint egy darab szart. Ha egy csinos nő elbotlik az utcán hárman ugranak oda, hogy úr isten minden rendeben? Ha én elesek, nem hogy nem segítenek, még be is szólnak, hogy foggyáá le dagadt. Jó, igaz ez csak egyszer történt, általában csak kinevetnek.

2019. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni mennyi kalóriát viszel be, és mennyit égetsz el. Egyszerűen a fizika törvényeinek ellentmond, hogy a semmiből teremjen zsír. Vagy a diétádon kell változtatni dietetikus segítségével, vagy az edzésterved nem jó (vagy mindkettő). Mint kiderült az elhízásban szenvedőknél nagyrészt egyáltalán nem a lassú anyagcsere a gond, több energiát égetnek a nagyobb testtel.


Nyilván ha a kiszámolt kalória sehogy sem stimmel, ott komoly egészégügyi problémáról van... érdemes más endokrinológust is felkeresni, pl leptinrezisztencia stb.


Viszont általában kiderül, hogy egyszerűen több az energiabevitel, mint az elégetése. Ha rosszul becsülöd meg ezt, akkor ezdhetsz bármennyit, nem fogsz fogyni. Ennek tudománya van.

2019. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
38%

Illetve ha nem segít semmi, akkor gyomorballon

és egyéb emésztőrendszeri műtét működhet.


Jobb minél előbb elkezdeni, mert ez egy halálos kór. 15-20 évvel megrövidíti az életet, olyan mintha dohányozna valaki.


...

Valaki amúgy kifejezetten imádja a kövérebb nőket, 80-100 kiló között válogat partnert. Csak keresni kell nyitottan..


A bizonyíték annyi, hogy kiírod ide szűz vagy, kb 20-30 privátot fogsz kapni, és már össze is jöhetsz valamelyik lovaggal...

2019. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
36%

Ugyanez Tinder, felteszed egy óra múlva már szexelsz ha nő vagy. Kinézet egyáltalán nem fontos. Higgyétek el tudom... 80 kilós ismerőseim napi 1-2 ajánlatot kapnak! Nem vicc.


Én nem is értem,hogy hogyan lehetséges szűznek maradni nőként...

2019. aug. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!