Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a lány fejben beteg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány fejben beteg vagy hogy a fenébe létezhet ilyen őszinte felszínességmentes kapcsolat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f8Gub_g__Dw&feature=youtu.be..

Valaki egy kérdésemhez linkelte ezt a yt csatornát és egész egyszerűen értetlenül állok előtte. A srácnak valami komoly rendellenessége van, a csaj meg kb. min. 8/10-es és megkérte a kezét a barátja, amire igent mondott a lány. Ez valami baromi nagy médiahecc vagy hogy lehetséges két ilyen különböző ember együttélése?



2019. aug. 12. 00:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé clickbait, kamu sztori.


Ha meg tényleg valós, akkor sok oka lehet...

2019. aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

A srácnak izomsorvadása van. Ettől függetlenül még lehet szerethető személyisége, habár nekem ennyi kevés lenne egy kapcsolathoz.

Itthon is van ilyen. Pl. Mosolyka es a férje ugyanez.

2019. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
12- es, nem teljesen ugyanez. Mosolykàéknàl a férfi a Férfi, az erős, a védő, itt pedig a nőé ez a szerep. És Mosolyka pl keresett egy idöben àpolót, h segítsen neki csinosra elkészülni reggel, mire a férje felébred..szóval bàrmennyire is nyilvànvalóan a férje a legnagyobb segítsége, ő nagyon törekszik arra, h mellette ő A Nő legyen. A linkelt pàr esetében....hàt...én egy szép baràtsàgot tudnék elképzelni csak.
2019. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 persze, nem teljesen ugyanaz. Csak abbol a szempontból, hogy izomsorvadásos beteg és egészséges ember közti kapcsolat, házasság.

Persze, megpróbált nő maradni. De azt is leírta, hogy még a fenekét is a férjének kell kitörölni, mert egyedül képtelen rá. Ha a férj nem tenné, akkor egy 24 órás ápoló kellene neki. Vagyis mindig hármasban lennének. Szoval sehogy sem ideális. Mindenben egy másik emberre van utalva. De persze van akinek jó az ilyen kapcsolat, ahol a másik fél 100% tőle függ...

Kérdés, hogy egyáltalán szexuális kapcsolat mennyire van köztük. Becsülöm és tisztelem Mosolykát azért amit tesz, amiket elért, és hogy erején felül próbál megtenni mindent amit lehet. De én nem tudnám összekötni az életemet egy eleve beteg emberrel, aki 24 órás ápolást és felügyeletet igényel, önállóságra teljes mértékben képtelen, és akiről már a megismerkedéskor tudni lehet, hogy nem fogunk együtt megöregedni, mert a betegségébe pár éven belül belehal. De nyilván van aki ezt mashogy gondolja.

Nem csak az egészségeseknek van joguk a boldogsághoz és a szerelemhez. Csak azt nem értem, hogy az egészséges félnek mi a jó abban, hogy lényegében egy beteg embert ápol 0-24ben.

2019. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#13 itt meg a nőé a gondoskodó szerep, sok nőben nagyon megvan. (én nem hiszem, hogy tudnék egy beteg emberrel élni, mert félek, hogy elveszítem, de általában fiatalabb, kisfiúsabb férfiak jönnek be a gondoskodó ösztönöm miatt, a lányban is lehet valami ilyen.)
2019. aug. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!