Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a lány fejben beteg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány fejben beteg vagy hogy a fenébe létezhet ilyen őszinte felszínességmentes kapcsolat?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f8Gub_g__Dw&feature=youtu.be..

Valaki egy kérdésemhez linkelte ezt a yt csatornát és egész egyszerűen értetlenül állok előtte. A srácnak valami komoly rendellenessége van, a csaj meg kb. min. 8/10-es és megkérte a kezét a barátja, amire igent mondott a lány. Ez valami baromi nagy médiahecc vagy hogy lehetséges két ilyen különböző ember együttélése?



2019. aug. 12. 00:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Az igen :D Hát erre én is kíváncsi lennék
2019. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre is van tudományos magyarázat.

A Vissza a jövőbe egyik részében fejti ki a professzor a fiú szüleivel kapcsolatban.

2019. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden rendszerben van szabály is, kivétel is és az egyik a másikhoz képest az ami. Tamáskodással vagy anélkül, de így van.

33/f

2019. aug. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mi a betegsége a fiúnak, de ettől függetlenül szerintem szép arca van, és az egyénisége is megnyerő. Semmi meglepő nincs abban, ha szereti valaki.
2019. aug. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Csak a csajon rohadtul nem látszik, hogy szeretné a srácot.
2019. aug. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

Ja, szerintem a csajnak vagy nagyon kellett letelepedési engedély az országba(ahogy nézem szép luxus házban laknak), vagy neten megismerte, és belezúgott, mert van neki is rokkant rokona,

vagy pedig valami nem oké a csajjal(transzszexuális, mentális beteg, drogfüggő)


El tudok képzelni rokkant-egészséges kapcsolatot, se csak kisebb fokú rokkantsággal, ahol van pénz is, hogy ne nekem kelljen a párom fenekét törölni, pláne ne emelgetni.

2019. aug. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem akarok rosszindulatú lenni, de valóban nem tűnik olyan őszintének, csak vigyorog, mint a tejbetök...
2019. aug. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Médiahecc, semmi egyéb.
2019. aug. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
A pénzre megy. Annyira látszik. Amúgy nincs 8/10-es a csaj. Max a csávó mellett látszik túl jónak...
2019. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Huhh nem tudom, szerintem ez olyan beteg. Talán a csaj aszexuális, vagy valami ilyesmi, de ez a kapcsolat kb. olyan, mintha lenne egy gyereke. Emelgeti a csávót, meg pakolgatja a WC-re... Én nem hiszem, hogy azért van vele mert szerelmes belé!
2019. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!