Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 29/f - ről, aki nem akar a szüleitől elköltözni?

Figyelt kérdés

Van jól fizető munkája. A szüleinek nem ad be pénzt. Neki fontos a kényelem, a munkahelye közel van oda, ahol lakik, nem kell mosnia, főznie és csak a szobáját takarítja néha.

Van egy lakása a családnak, ami üresen áll, ada költözhetne, de nem igazán akarja feladni a kényelmét. Azt mondja, h így is kevés az ideje. Ezen a héten, csak 2x tudtunk talizni fél órára(bekísért a munkahelyemre) , mert ugye szombat munkanap, ő pedig pihenni akar. Én nem mehetek hozzá, mert pici a szobája, 1 személyes az ágya és a szüleinek sem szándékozik bemutatni. Megértem, h így nagyobb összeget tud félre rakni, spórol az idővel, de így nekem kevés az együtt töltött idő. Általában heti 2x tudunk talizni nálam, olyankor együtt alszunk. 2 hetente, pedig össze szoktunk hozni egy egész napot együtt. 1 éve és 3 hónapja tart a kapcsolatunk.

Ti hogy reagálnátok erre?



2019. aug. 9. 13:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ha még egyszer netán össze is költöznétek, hogy a kényelmes életét nem feladva te lennél a pótanyuka, aki főz, mos és takarít rá, mert ő nagyon elfáradt a munkájában és különben is te erőltetted az összeköltözést. Ez sehogy sem nyerő szituáció. Az meg, hogy ennyi idő után sem mutatott be a szüleinek, nagyon sokat elárul arról, hogy valójában mit gondol rólad.


Ez a srác nem veled tervezi az életét. Szerintem jobban jársz, ha most kilépsz és keresel egy olyan embert, aki viszont igen.

2019. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem, alapból nem kéne, de nekem az ilyen kizárt, hogy ő férfi, én meg nő. Nem, ő Aladár, én Anna, és vagyunk mi.
2019. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem viselem jól, ezért is írtam ki, mert nem tudtam tovább magamban tartani.

Mikir elmondom neki, h ezek engem zavarnak, mindig én vagyok az, aki nem megértő. Elmondja a kifogásokat és még meg is sajnálom. Összeköltözni még nem akarok vele, csak szép lassan haladnánk. Én annyit szerettem volna, h külön éljen a szüleitől, mert akkor én is mehetnék, mikor ő fáradt. Én szívesen besegítenék neki a főzésben, mosogatásban...

Az összeköltözés, pedig szép lassan, fokozatosan jöhetne.

Nagyon elszomorít :(

2019. aug. 9. 14:04
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold ilyenre az időd. Nem fog megváltozni miattad sem. Neki ez így kényelmes. Nem ad be otthon pénzt, mindent a feneke alá tesznek. Ezt soha nem fogja feladni. Ha mégis összeköltözik egy nővel, akkor tőle fogja ugyanezt várni.
2019. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, h leülök vele ismét, elmondom neki, h én ebben a formában szenvedek a kapcsolatunkban annak ellenére, h nagyon szeretem. Ha a közeljövőben sem szándékozik változtatni, akkor értelmetlen a dolog részemről, el kell engednem.

Így csak szenvedek a hiányától, de a szakítás is nagyon megviselne.

2019. aug. 9. 14:22
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert.
2019. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!