Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 29/f - ről, aki nem akar a szüleitől elköltözni?

Figyelt kérdés

Van jól fizető munkája. A szüleinek nem ad be pénzt. Neki fontos a kényelem, a munkahelye közel van oda, ahol lakik, nem kell mosnia, főznie és csak a szobáját takarítja néha.

Van egy lakása a családnak, ami üresen áll, ada költözhetne, de nem igazán akarja feladni a kényelmét. Azt mondja, h így is kevés az ideje. Ezen a héten, csak 2x tudtunk talizni fél órára(bekísért a munkahelyemre) , mert ugye szombat munkanap, ő pedig pihenni akar. Én nem mehetek hozzá, mert pici a szobája, 1 személyes az ágya és a szüleinek sem szándékozik bemutatni. Megértem, h így nagyobb összeget tud félre rakni, spórol az idővel, de így nekem kevés az együtt töltött idő. Általában heti 2x tudunk talizni nálam, olyankor együtt alszunk. 2 hetente, pedig össze szoktunk hozni egy egész napot együtt. 1 éve és 3 hónapja tart a kapcsolatunk.

Ti hogy reagálnátok erre?



2019. aug. 9. 13:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aludnék vele a helyedben.
2019. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Eleve ossze se jönnék egy ilyen emberrel.
2019. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Noren1989 ***** válasza:
75%
29 évesen eléri egy àtlag 16éves szintjét...bràvó. Még egy kérdés, ez ugye nem most derült ki? Eddig mire vàrtàl?
2019. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tavaly augusztusra tervezett elköltözni, az idén is tervezte augusztusra, de ahogy közeledett a költözés, úgy tolja a határidőt is. Az a baj, h nagyon szeretem, de ez kevés nekem :(
2019. aug. 9. 13:21
 5/26 Noren1989 ***** válasza:
75%
Emberünk a mamahotel kényelmét nem fogja érted se feladni...amúgy az, hogy van jólfizető munkàja, stb, az nem extra, pénzt meglepően könnyű keresni.
2019. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Ha egyedülálló lenne, 30ig még tolerálható ez, de így nevetséges. Főleg, mert jól is keres, de ami a nagyobb baj, hogy életképtelen, lusta disznó.

Én meg 31 évesen egyedül élek, szerintem a fizum is kevesebb, főzök, mosok, takarítok, és a markomat baxom. Szép az élet.

2019. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Hű. Nekem biztos nem kellene egy ilyen alak. Hogy tudsz rá férfiként tekinteni?
2019. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, kitartó vagy.


Elfogadható az, hogy a szüleivel él, ha beszáll a közös költségbe és otthoni munkába. A mama hotel, amit ő alkalmaz szerintem már nem helyes.


A másik dolog, hogy addig lakjon egy férfi a szüleivel, amíg ez anyagilag észszerű és nem akadályoz másban. Azaz, nincs komoly párkapcsolata. Nálatok egyértelműen akadályozó tényező ez a helyzet, helyében rögvest költöznék.


Nem fog lépni, amíg nincs kényszerhelyzetben. Próbálj keményen hatni rá.

2019. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
2019. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

Hát, ez így ebben a formában gáz. Azt még megérteném, hogy a szüleitől közel van a munkahelye, és fölösleges lenne messzebb egy albérletből bejárnia. De nem tudom, hogy hogy van pofája még csak pénzt se beleadni a közös költségekbe, mikor dolgozik.

Leülnék vele, hogy a jövőt hogy képzeli el, meg úgy egyáltalán mit vár ettől a kapcsolattól, aztán ha erre nem képes normálisan válaszolni, akkor nincs értelme vele kapcsolatban maradni. Heti kétszer hajlandó veled találkozni: ennyit érsz neki.

2019. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!