Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan 29/f - ről, aki nem akar a szüleitől elköltözni?

Figyelt kérdés

Van jól fizető munkája. A szüleinek nem ad be pénzt. Neki fontos a kényelem, a munkahelye közel van oda, ahol lakik, nem kell mosnia, főznie és csak a szobáját takarítja néha.

Van egy lakása a családnak, ami üresen áll, ada költözhetne, de nem igazán akarja feladni a kényelmét. Azt mondja, h így is kevés az ideje. Ezen a héten, csak 2x tudtunk talizni fél órára(bekísért a munkahelyemre) , mert ugye szombat munkanap, ő pedig pihenni akar. Én nem mehetek hozzá, mert pici a szobája, 1 személyes az ágya és a szüleinek sem szándékozik bemutatni. Megértem, h így nagyobb összeget tud félre rakni, spórol az idővel, de így nekem kevés az együtt töltött idő. Általában heti 2x tudunk talizni nálam, olyankor együtt alszunk. 2 hetente, pedig össze szoktunk hozni egy egész napot együtt. 1 éve és 3 hónapja tart a kapcsolatunk.

Ti hogy reagálnátok erre?



2019. aug. 9. 13:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
82%
Viccelsz, ugye? Egy ilyen jellemű emberrel még haverként se állnék szóba..
2019. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

Én egy ilyet nem feltétlenül hívnék kapcsolatnak.

Abban, hogy nem akar elköltözni alapvetően szerintem semmi rossz nincs, én is otthon laknék, ha egyedülálló lennék. De egy kapcsolatban, pláne ha lehetőség is van rá (család üres lakása), legalább egy próbát megérne az összeköltözés.

Mondjuk nekem az is furcsa, hogy több, mint egy éve vagytok kapcsolatban, de a szüleit sem ismered. Az alapján, amit írtál, fura az egész.

2019. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Szerinte én nem értem meg, h neki kell az idő, amit magára fordít és legyek tekintettel arra, h nagyon zűrös a munkája és megterhelő neki és pihenni akar. De velem is tudna szerintem pihenni. Engem feltölt a szerelmem!!!

És szerinte nem értékelem, h hulla fáradtan bekísért munka után az én munkahelyemre (mert éjszakára mentem dolgozni)

Szerinte ez is heti 2 tali volt.

Zűrös a munkája... Na és??? Másnak is, nekem is!!! Én is most kezdtem új státuszban dolgozni, ami agyilag és fizikailag is húzós.


Egyébként nagyon értelmes, okos, jól szituált, ezen kívül nem tudok semmi rosszat mondani rá, csak éppenséggel az együtt töltött időt tartom kevésnek. Én 2-3 éven belül családot szeretnék :(

De mi a garancia, h kiveszi majd belőle a részét? Semmi :(

2019. aug. 9. 13:32
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell annyira spórolnia ha van egy üres kecó? Te ezt hogy bírod egy éve? Látsz bármi jövőt? Nem 18 évesek vagytok.
2019. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Azt mondja, h dobozok vannak a férfiak fejében, a nőkében, pedig több sávols autópályák, amik összeköttetésben állnak egymással. Az ő fejében, minden doboz különálló. Nem akarja, h keveredjen a párkapcsolat doboz a családja dobozával...

(mutatta is ezt a videót a férfiak és a nők közti felfogásbeki különbségekről)

Illetve egyszer bemutatta annó a párját a szüleinek, a lány 1 hétre rá szakított vele, a családja pedig cseszegette ezután.

Én már 2x elutaztam vele a családomhoz.

2019. aug. 9. 13:38
 16/26 A kérdező kommentje:
Azt mondja, h biztonságban érzi magát, ha min fél évi keresete csücsül a számláján.
2019. aug. 9. 13:39
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ezen a héten, csak 2x tudtunk talizni fél órára(bekísért a munkahelyemre)... szombat...ő pedig pihenni akar. Én nem mehetek hozzá...és a szüleinek sem szándékozik bemutatni."


1 év 3 hónap után??

Tiplizzél le gyorsan kislány!

Ha nem akar a szuleinek bemutatni az egyertelmu jele annak, hogy nem gondolja komolyan ezt a kapcsolatot! Az osszes tobbi dolog is erre mutat. Semmi komolyat nem akar toled. Lehet csak egy elkenyeztetett otthonulo kis majom, de ha menobb a srac, akkor az sem kizart, hogy meg 1-2 masik hasonlo csaja is van, mivel ebbe "a kozos eletbe" boven belefer.

2019. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen nincs mit ragozni.


Érthetetlen, miért szenvednek az emberek, miközben adott a lehetőség boldognak lenni.


(Könyörgöm, csak gyereket ne szülj ebbe a kapcsolatba.)

2019. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Noren1989 ***** válasza:
82%
XDDD...emberünk nem kicsit beteg. Na de jólvan, tovàbbra is az a kérdésünk, hogy hogy bírod ezt te? Meg minek? Ilyen kognitív funkciókkal kizàrom, hogy az életed fogàsa lenne.
2019. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ad otthonra semmit, akkor bőven van tartlékja, bocsi, de nem akar veled élni, kényelmes az élete: anyuci a csicska, te meg a lyuk
2019. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!