Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék magabiztosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék magabiztosabb a nőkkel? Még egy prosti is azt mondta, mikor leszólított, h nagyon látszik h félős vagyok.

Figyelt kérdés
2019. aug. 8. 19:00
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ez nem a Pretty woman, bàstya. A nőkhöz mersz, kitartàs, meg esetenként pénz kell.
2019. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem prostizol?
2019. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem prostizom, csak az utcán odajött hozzám egy. igazából nem volt kedvem vele felmenni szobára de rettentően zavarban voltam. más külföldiek is voltak ott akik vetítettek a másik prostinak (ketten voltak) minden hülyeséget, szóval dumáltak jó hangulatban.

akkor azért eléggé elszomorodtam h még egy prostival szemben is zavarban vagyok ahol pedig marhára nem kéne. neki kb bármit mondhatok, főleg így h úgyse mentem volna fel. a normál csajokkal képzelhetitek hogy megy ez...

pedig nem vagyok szűz, nem nézek ki rosszul és amúgy humorérzékem is van. az olyan lányokat akiket régóta ismerek meg tudom nevettetetni, jókat dumálok velük, de spontán ismerkedésnél teljesen elvérzek.

2019. aug. 8. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Ugyan ebben a szituációban élek én is. Nincs gondom az ismerős nőkkel való beszélgetéssel, de egy vadidegenhez nem tudok odamenni, mert totál leblokkolok, nem tom mit mondjak, mivel keltsem fel az érdeklődését. Annyira fogyatékos vagyok, hogy egy szép nőt leszólítani sem tudok élőben, mert nem tudok semmi értelmeset mondani neki, ezért pedig parázok, hogy beégek.

Jobb is a világnak, hogy nem ismerkedem már, egy ilyen hulladék ne szaporodjon. :-D

2019. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ne írj ilyet! Viccnek is rossz! Szerintem sokkal jobb ha egy férfi nem nyomulós. Engem az taszít! Fel a fejjel! Ha majd nagyon belezúgsz egy csajba, akkor lépni fogsz!
2019. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Mindig gondolj arra, hogy: „Ő jobban fél, mint én!” és ha folyamatosan erre gondolsz, akor máris nem fogsz annyira zavarban lenni.


Ugyanolyan ez, amikor pl valaki a házban összetalálkozik pl egy egérrel. Ha elkezd sikítani meg félni, akkor az egér vígan elrohan. De ha tudatosítod, hogy az egér sokkal jobban fél tőled, mint amennyire te tőle, akkor az egér a rettegéstől összekakilja magát és fejvesztve pánikolni fog, miközben te csak nyugodtan mosolyogsz a futkosása láttán.


Ne feledd: „Ők jobban félnek mint én”

2019. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!