Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kar volt elkuldeni a fiut aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kar volt elkuldeni a fiut aki leszolitott?

Figyelt kérdés
Tegnap setaltam a fodraszhoz es odajott egy fiu...aranyos volt mrg jll is nezett ki,de megijedtem hogy miert szolitott le. Kicsit beszelgettunk,de mikor elakarta kerni a vegen a szamomat hogy kesobb tudjunk dumalni akkor elsiettem onnan es elkuldtem...nagy hibat kovettem el? 21L
2019. júl. 3. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Lehet.Az roszabb lenne,ha nem tettél volna semmi roszat és ùgy pattint le.

Minden ùgy van jól,ahogy történt.

2019. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nagy hiba volt, igen! Főleg, ha még szimpatikus is volt, de ugye minden srác 'csak megdugni akar'. A kedvencem, hogy az ilyenek után meg még csodálkoztok, hogy a normális fiúk nem mernek nyitni. Ha meg mégis próbálunk, akkor meg mindig ez van.
2019. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem adtad meg, mert mégsem volt annyira szimpatikus. Volt valami, ami vissza tartott. Az meg, hogy mi lett volna ha.................Ez mindig kérdés marad. Majd jön másik.
2019. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

"Azért nem adtad meg, mert mégsem volt annyira szimpatikus."


Ez a tipikus utólagos önmegideologizálás, amivel a nők bizonyítani akarják maguknak, hogy nem hibáztak. Ha elbalfékeskednek egy ismerkedést, nemhogy próbálnának tanulni belőle, hanem jön a bullsh.t duma, hogy "igazából nem tetszett/a sors nem akarta/a karma nem engedte/jobb ez így".

2019. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért,most ostorozza magát évekig??Valójában ùgy jó,ahogy van.Nagy katasztrófa nem történt,nem tudhatja mit hagyott ki.Az a jobb,ha tanult belőle.
2019. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miből állna normálisan megtanulni magyarul?
2019. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol vannak az igazi férfiak? Akik mernek kezdeményezni?
2019. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:14 Ugye nem zavar, hogy férfiként írtam?:)))

Ilyen szituban, ha adott elérhetőséget, lett is belőle valami, mert ott, akkor pár perc alatt megtudtam fogni valamivel. Bizonytalan egy nő, akkor nem ad elérhetőséget.

2019. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!