Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szép nő, egy jó illat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép nő, egy jó illat. Egy helyes férfi, egy jó illat. Úgy szerettél bele hogy megérezted az illatát?

Figyelt kérdés
Milyen illat volt? Hogy irnád le szavakkal? (ne legyél primitív) Köszi!
2019. aug. 2. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Itt te vagy a primitív :D
2019. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, legalábbis nem rémlik, hogy az illata közrejátszott volna.

Viszont arra emlékszem, hogy mikor először magához ölelt, akkor megdicserte a hajam illatát.

2019. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, volt már hogy az illatába szerettem bele, meg olyan is volt hogy minden stimmelt a pasival, de rettenetesen taszított az illata, pedig ápolt volt. Émelygős nehéz, fülledt illata volt. Rohadtul nem vonzott.
2019. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 million. Több, mint 7 éve. Azóta is a kedvencem rajta.
2019. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
#1 Mi a primitív ezen a kérdésen?
2019. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a boltba egy nagyon fiatal lány ellibbent mellettem. Hozzám képest nagyon fiatal volt, és nem szoktam nők után fordulgatni.

Momentán a csaj után mentem. Nem parfüm volt rajta, és azt hiszem a haját érzem. Szerelmet nem tudom, de simán megdöngettem volna. És azt hiszem német volt a kis csaj.

2019. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meglátod ŐT és elmentek egymás mellett... hm... az illata és a közelsége.
2019. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!