Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alapvetően kedves és érdeklődő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően kedves és érdeklődő amikor beszélünk, de keveset ér rá és általában csak én keresem őt. Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy elfoglalt munka és egyéb dolgokból kifolyólag, ezért van hogy egy-két hétig nem találkozunk, de amikor beszélünk akkor kedves és gyorsan repül az idő. Viszont ő nem igazán keres vagy kezdeményez beszélgetést. Van értelme tovább folytatni vagy csak pótlék vagyok a számára?
2019. júl. 30. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Te tudod, ha neked nem fér bele, akkor pápá.

Egy pontig érthető az elfoglaltság, de mindenki szorít időt arra, ami/aki fontos neki.

2019. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ennek nagyon olyan szaga van, hogy amikor éppen ráér, akkor beugrik kicsit. Ha érted, mire gondolok. Nem mindegy, hogy csak útba esel neki, vagy jelentesz is valamit.
2019. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Csak elüti veled az idejét, ha neki úgy kényelmes, de semmi komolyat nem akar. De ezt úgyse fogja beismerni, mert oda a lehetőség.
2019. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Tapasztalatból mondom, hogy nem akar ez a lány semmit. Ha akarna, legalább egy picit fontos lennél neki. Én is sok időt elcsesztem ilyen lányokra. Nem érte meg.
2019. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Lehet másokkal is ilyen figyelmes mert ez a természete. Én régebben egy kollégámról gondoltam, hogy jó lehetek nála. Ha bejött ahol dolgoztam csokit tett az asztalomra.Esős időben felajánlotta, hogy hazavisz. Aztán megtudtam, észrevettem, hogy minden nővel ennyire kedves a cégnél. Van kapcsolata, hűséges, a természete ilyen mindenki "Zsoltikája".
2019. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. júl. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen helyzetben a legjobb megoldás a nyílt kommunikáció? Tehát kérdezzem meg tőle hogy mit gondol a jövőt illetően és szeretne-e egyáltalán valamit?
2019. júl. 30. 21:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha érdeke fűződik a kapcsolat fenntartásához, úgyis azt fogja mondani, hogy akar valamit. Én leépíteném. Mondjuk, akkor is azért fog csak teperni, aztán kezdődik előről.
2019. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!