Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az, ami még belefér nektek egy két gyerekes egyedülálló nővel?

Figyelt kérdés

A, párkapcsolat

B, szexkapcsolat

C, se párkapcsolat, se szexkapcsolat



2019. júl. 29. 18:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Legfeljebb csak rendszeres nemi élet. 31F
2019. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Lazy Lover ***** válasza:
29%
Max a b
2019. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ. Ha elvált 50-es vagyok gyerekkel, akkor szóba jöhet az A. Egyébként C.
2019. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
Nekem mindhárom
2019. júl. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Itt ki pontoz és miért? :D
2019. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Az illető nőtől függ! Mennyi idős, milyen a megjelenése, meg tud-e fogni benne valami. Magamat ismerve a B lenne a kezdet. De ha a gyerekek elfogadnának az anyjuk társának és jól kijönnénk egymással, akkor simán lehetne belőle az A is. Mivel már 50 vagyok, közös gyerek úgysem jöhetne igazán szóba.

Szóval B, de lehetne belőle A is.

50Ffi

2019. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
5%
Aki lepontoz, az egy düddő.
2019. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

A válaszom: A.

Egyrészt nem vagyok a szexkapcsolat híve, másrészt ha tényleg szeretjük egymást, és mindketten normálisan állunk a kapcsolathoz, akkor nem hiszem, hogy a gyerekek bármiben is akadályt jelentenének. Mindent őszintén meg kell beszélni, ami a gyerekekre is tartozik, azt természetesen négyesben. Szerintem ennyi a titok.

2019. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

#18-as vagyok.

Még annyit tennék hozzá, hogy a férfinak nem szabad erőltetnie, hogy a gyerekek édesapjának/édesapjainak helyébe lépjen. Ne próbálja megnevelni a gyerekeket, főleg ne parancsolgasson nekik, hanem legyen velük végtelenül türelmes, szeresse és segítse őket mindenben, és hát az esetleges kellemetlenségeket, terheket, áldozatokat is viselje. Tehát a társuk, a szövetségesük legyen. Érezzék azok a gyerekek, hogy a férfi nem az édesanyjukat akarja elvenni tőlük. Ha így tesz, meggyőződésem, hogy a gyerekek is sokkal hamarabb elfogadják és felnéznek rá, tisztelni és szeretni fogják, és felnőtt korukban hálásak lesznek majd mindezért.


Az ilyen kapcsolatokban a férfi nem egy nőt választ, hanem egy nőt és két gyereket, annak minden pozitív és negatív velejárójával.

2019. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#17 ezen jót kacagtam így az éjszakába 😂😂
2019. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!