Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lehet ismerkedni olyan férfiaknak, akik nem társasági emberek?

Figyelt kérdés

Bevallom őszintén, hogy nem vagyok egy bulizós, társaságba járó ember, sokkal jobban érzem magam egyedül és nem érzem szükségét annak, hogy mindenféle embereknek jópofizzak, akikek amúgy ki nem állok és fordítva... Nem vagyok ez a bájolgós típus, de bunkó sem.


Van esélyem valaha párt találni szerintetek?

Voltak már kapcsolataim, de azelőtt nem voltam ilyen, akkor még éltem viszonylag társasági életet, jártam néha bulizni.. de valahogy megváltoztam.

29/f


2019. júl. 27. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Na én is pont ilyen vagyok, utálok bájcsevegni nem érdekel, hogy ki mit csinált a hétvégén vagy mit fog.

Sőt (sajnos) még egy potenciális randijelölt múlt hétvégéje sem érdekel.


Biztos van valami megoldás, majd írd meg ha kitaláltál valami működőt.

Én jelenleg pszichiáter által felírt gyógyszert szedek, hátha szociálisabb leszek, eddig szinte nulla sikerrel.

2019. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha szívesebben vagy egyedül, minek neked párkapcsolat?
2019. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos nem, én is letettem már a dologról.
2019. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sehol sajnos
2019. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el... Nagyon nehéz...
2019. júl. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Rengeteg helyen lehet ismerkedni, nem kell feltétlen bulizni. Ott van például rögtön a munkahely. Vagy keress valami hobbit. Bár lehet jobban teszed, ha pihensz kicsit, és utána vágsz bele újra az ismerkedésbe. Bele lehet fáradni. Koncentrálj magadra egy ideig! Aztán ha valaki igazán felkelti az érdeklődésed, annak érdekelni fog majd a múlt hétvégéje is. :)
2019. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!