Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hódítsak megy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak megy egy orvos nőt? 40F

Figyelt kérdés
Rendszeresen járok hozzá és nagyon bejön. Rábíznám az életem.

2019. júl. 27. 07:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Akkor felejtős.
2019. júl. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem felejtős. Nem kell ennyire pesszimistának lenni. Orvos és akkor mi van? Az orvosok sem felsőbbrendűek.
2019. júl. 27. 10:32
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem úgy mint bármelyik másik nőt

Attól hogy orvos még nem másabb mint a többiek. Gondolom a szabadideje tényleg nem lehet túl sok, ezzel számolj. Lehet nem ér rá úgy randizgatni, keveset fogtok találkozni


Hívd el kávézni kezdetnek és beszélgessetek

2019. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem biztos, hogy lealacsonyodik a minimum egy diplomájával a DOKTORNŐ...
2019. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Bőrgyógyász vagy urulógus, esetleg kardiológus?
2019. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
30 vagyok, azt mondják jól is nézek ki, de nem mernék orvosnőnél próbálkozni, mert butának tartom magam egy orvoshoz képest. De ha nálad van önbizalom és úgy gondolod esélyed lehet nála akkor hajrá.
2019. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Segítő szándékkal mondom: Próbálj intelligensnek tűnni. Kezdetnek gyakorold a helyesírást.
2019. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!