Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi kiszemel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kiszemel egy nőt, van kölcsönös szimpátia (szemezés), de nem történik semmi? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A nő nem egy rámenős típus..nem biztos, hogy egyértelmű számára a kölcsönösség?

2019. júl. 26. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Elképzelhető. Tegyél egyértelmű lépést felé.
2019. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Mindketten töketlenek, az az oka.
2019. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kissé félénk vagyok, nem túlságosan erősségem a kezdeményezés.. :(
2019. júl. 26. 19:51
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

A nő jelez, a férfi lèp, a nő dönt.

Ha a férfi azt érzi, hogy szimpatikus a nőnek, akkor bizony a férfinak kellene lépnie.

2019. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha a férfi annyira kiszemelte, lépne. Ha nem, akkor csak flörtre vágyott, vagy tetjébe még lehet is valakije otthon.
2019. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Attól, hogy látod a szemében, hogy tetszel neki még lehet házas.

Vagy nem veszi a jeleid, mert nem elég erősek, vagy nem olyanok, amiket ő felismer.

2019. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Legjobb az, ha egyszer megpróbálsz kezdeményezni. Ki kell dolgokat próbálni, csak úgy derül ki, hogy mi lesz az eredménye, illetve növeli az önbizalmadat.
2019. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
A nő várja hogy a férfi lépjen! Magamból kiindulva, ha nem szólít meg és hagyja elúszni a lehetőséget úgy veszem hogy nem volt komoly a részéről.
2019. júl. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
A nő hiheti, hogy kiszemeltem, de csak mert megnéztem magamnak, még nem akarok vele összejönni. Ha meg a nő szemelt ki magának és Ő nézeget, hagyom lépni. Előfordul, hogy lépek, de többnyire nincs értelme. Tapasztalat. Jobb, ha a nő lép. A jeleik félreérthetőek, csalfák, gyakran csak egofényezésből szemeznek. Én meg nem dőlök már be.
2019. júl. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
A nő várja hogy a férfi kezdeményezzen. Ez az ok!
2019. júl. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!