Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Velem lehet a gond vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a gond vagy csak játszik velem? 20/F

Figyelt kérdés

Egy kis bevezető magamról hogy tisztább legyen a kép:20 éves vagyok,komoly kapcsolatom eddig soha nem volt,egyetlen egy az is 2 hónapig tartott durván, kalandom volt már(2-3),átlagos magasságú és kicsit vékony vagyok,csúnyának egyáltalán nem mondanám magam és a környezetem se,a koromtól fiatalabbnak nézek ki sajnos ami nem túl előnyös ebben a korban,és nem vagyok túlságosan férfias sem ami a kinézetem illeti,sötét szem,sötét haj,viszont szakállam még kb alig van,70 kg körül vagyok,de attól kevesebbnek nézek ki,környezetem szerint nagyon szép mosolyom van,legalábbis mindig ezt hallom nem nagyképűségből mondom.Viselkedésre pedig nagyon ingadozó,nem mondanám hogy nincs önbizalmam,de nem vagyok az a csajozógép,sőt kb még soha nem is szedtem fel senkit,inkább ha a lány kezdeményezett,utána már simán ment,környezetemben csomóan vannak akik falják a nőket,rámenősek,én viszont ha egy lánnyal többször találkozok,tehát nem csak egy buliban szedem fel,akkor 3-4 együtt töltött óra után,nagyon gyorsan szerelemes leszek,gyorsan kötődök,pedig még egy csók sem történt köztünk,és így nem tudok simán rámenős lenni mert félek hogy azzal elveszítem,elutasít,és mikor már így érzek akkor abszolút nem "az" lebeg a szemem előtt,sokkal inkább megcsókolni,együtt lenni és hogy viszonozza az érzelmeim.

!Na szóval a jelenlegi helyzet a következő!:

A lányt körülbelül 3 hónapja ismertem meg,egy munkahelyen dolgozunk viszont különböző részlegen.22 éves,aranyos,kedves,nem magyar.Emlékszem első találkozáskor már kialakult köztünk szemkontaktus,de nem beszéltünk egymással,többen voltunk abban a pillanatban.Utána néha néha találkoztunk,de maximum pár mondatot váltottunk az ő anyanyelvén(szlovák) és elmondta hogy szeretne megtanulni magyarul,röviden célzást tett arra hogy tanítsam meg,persze nekem már az első perctől fogva tetszett a lány.Pár munkatárstól akik ismerik hallottam olyat is hogy állítólag én is neki így pár hét után volt egy kis szünetem melón,és elhatároztam hogy most elmegyek hozzá(tudtam hogy egyedül lesz,és valószínüleg ráér).Teljesen lazán elkezdtünk beszélgetni szlovákul pedig nem beszélem anyanyelvi szinten,utána rátértünk a magyarra,és 3 órán át csak beszélgettünk,folytonos szemkontaktus mellett,jókedvűen,mosolygott jól elvoltunk próbáltam tanítani magyarul.Ezután 3-4 napon keresztül mindig mentem hozzá,és a végére teljesen beleestem,annyira hogy már ha más fiúval beszélgetett rögön féltékeny lettem és elkezdtem kattogni hogy ő vajon hogy érezhet irántam,és hogy csak barátként tekint rám vagy többet is akarna.Rengeteg dologról beszéltünk ezalatt az 5 nap alatt azt is megtudtam hogy nem rég ért véget egy 6 éves kapcspolata,kivéve intimebb témákról nem beszéltünk,nem tereltem arra a témát,és ez miatt lehet hogy csak barátként tekintett rám.A végére annyira beleestem,hogy eldöntöttem jobban járok ha inkább elkerülöm mert csak fájdalmat fog okozni,de igazából tudat alatt lehet csak azért kezdtem ignorálni hogy jobban észrevegyen,felfigyeljen rám,azonban ez elmaradt.Utána 3 hét telt el,3 héitg mindennap munkába menet láttam a kocsiból,és minden alkalommal előjött az az érzés a gyomromban,nem fájdalom,nem is idegesség viszont 3 hétig egyszer sem beszéltünk,találkoztunk.Azonban 3 hét után összefutottunk,én rá se néztem,ő viszont oda jött hozzám és megkérdezte hogy miért nem jössz mostanában hozzám? Ezt persze pozitív jelzésnek vettem,hiszen hiányol,keres.Utána másnap már mentem is hozzá,mikor épp szabad voltam,és kezdődött előröl,de már valamivel mélyebben,egyre többet nevettünk,egyre mélyebben tűnt az egész,és nekem megint jött ez az érzés amit szerelemnek hívnak és teljesen megbolondít,egész nap rágondolok,de ezzel együtt egyfolytában azon jár az eszem hogy végül mással fog összejönni,mivel tudom hogy több mint féléve nem volt kapcsolatban,könnyűvérűnek nem könnyűvérű,de nem tagadná meg a kalandokat,amit én pedig nem akarok tőle mert teljesen belé vagyok esve.Ez az újboli kezdés tartott tegnapig azaz 1 hétig,bókoltunk egymásnak,vicceltünk,tanítottam magyarul,mikor elköszönünk egymástól és beszélgetés közben is többször megkérdezte kicsit komolytalanul hogy szeretem e(szlovákul),persze mindig elpoénkodtam hogy csak egy kicsit,miközben belül megbolondulok érte.Közben instan is elkezdtünk beszélgetni,egyetlen egy alkalmat kivéve soha nem írt rám,visszaírni mindig visszaír.Pár napja véletlenül otthagytam a telefonom,visszadta,és utána láttam meg hogy csinált magáról pár képet nekem a telefonomba.Ha társaságban(többi munkatárs) vagyunk akkor viszont keveset beszélünk,nem néz rám,nem figyel,inkább másokra.Ezek után tegnap voltam nála utoljára mert már teljesen nem tudok elmenni rajta hogy csak játszik,húzza az agyam,vagy tényleg úgy érez mint én csak én nem veszem észre,így eldöntöttem hogy többet nem megyek felé,megpróbálom elfelejteni persze nehéz akit mindennap látsz,és bármikor összefuthatunk de legalább addig ameddig meg nem keres ha egyáltalán megkeres,mivel most már megadtam neki minden elérhetőségem(instagram,fb).A KÉRDÉSEM AZ LENNE HOGY Ti hogy látjátok a helyzetet?Magam alatt vagyok,rosszul vagyok nincs óra hogy ne járna rajta az eszem a döntésem miatt de úgy érzem ez a helyes hogy megóvjam magam egy még nagyobb csalódástól,szerelmi bánattól.A véleményetek érdekelne,ti mit gondoltok,szerintetek mi lenne a helyes döntés? Történt már veletek hasonló?



2019. júl. 18. 01:40
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Ecsém, nem semmi észjàràsod van.


Tehàt a tények:

te érdeklődsz,

a csaj érdeklődik,

kölcsönös szimpàtia ok.

Mikor munkatàrsakkal vagytok, visszafogott (btw nem biztos, h azt akarja, h róla beszélgessenek ebédszüncsibe, hogy "Nézd màr, Julcsi meg Zoli kavar...".


Kissé túlkombinàlsz kb mindent.

Önbizalmad az nem sok van, a csajszi közeledése ellenére sem.


Sok szerencsét, ismerkedjetek csak tovàbb!

2019. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Végig azon gondolkodtam,hogy Neked tetszik,Te is neki.Akkor mi a kisfenéért nem hívtad még el randizni?Mikor gondolnád hogy nem az agyad hùzza?Ha ő hív el valahova?Nem szórakozik szerintem,hanem jeleket ad,hogy tetszel neki,nem is csak ilyen talán jeleket.

Szedd ösze magad és hívd el.

2019. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mégis milyen jeleket vársz még? Hogy ne magyarul akarjon tanulni tőled, hanem franciázni?
2019. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!