Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom megkért rá, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkért rá, hogy rangsoroljam az alábbiakat. Számotokra ezek közül mi a legfontosabb?

Figyelt kérdés

fel kéne állítanom egy hierarchikus sorrendet ezek között az értékek között.


felülre az kerül, ami a legfontosabb, alulra, ami legkevésbé fontos, és a közte lévők is aszerint sorolandók, hogy számomra mennyire fontosak.


munka

vallás

szex

szabadidő

politika

szerelem

pénz

barátok

család

szabadság


Ez még nem a sorrendem, csak felsoroltam, hogy ez a 10 dolog az, amiről most el kell gondolkodjak.


A ti saját soorendetek hogy nézne ki? És vajon tesztelni akar a párom, hogy a szerelem kerül-e legelőre?



2019. júl. 12. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szabadsag

Szabadidő

Csalad

Szerelem

Barat

Szex

Penz

Munka

Politika

Vallás

2019. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam első a hit (Isten), utána a férjem (akit szerelemmel szeretek (aminek része a szex is), de akivel ha azonos az értékrendünk, akkor tudom bizalommal és tisztelettel követni), utána a gyerekek, és aztán a tágabb család, pl. nagyszülők.

Viszont ahhoz, hogy szeretni és dolgozni tudjak, kell az egyéni szabadság is, ami az önmegvalósítás, elismerés (munkában is és családban is és barátokkal is...stb.), feltöltődés, szabadidő, fejlődés... na meg egy normális értékrendű hazai környezet, ahol, ha van szorgalom, lehet gyarapodni... Tehát belülről kifelé is van egy út és aztán vissza újra..., ami szintén nem alá-fölé sorrendű, inkább hullámokban vagy körökben váltja egymást, de az egészséges lélekhez mindegyikből kell, és egyensúlyban kell legyenek. De ez a legnehezebb feladat az életben, hogy amikor borul azért , mert valamelyik területen valami sürgősebb (betegség, túlóra, vizsga, kisbaba... miegymás), akkor a többi terület is nagyjából működőképes maradjon, pl. a párod/családod/barátaid se érezzék magukat elhanyagolva, de te se őrülj meg attól, hogy minden, amit szerettél, csak kötelesség, mert előtte nem volt időd magadra.

2019. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szabadido ( van egy hobbim, amit eleg komolyan uzok, hajszalnyira vagyok a profi szinttol, szamomra most az a legfontosabb, hogy ebben fejlodjek)


csalad


munka


szerelem (jelenleg szingli vagyok, HA osszeakadnek A ferfimmal, a munkaval azonnal helyet cserelne, majd idovel a csaladdal egy szintre kerulne)


szabadsag (milyen szabadsag? az emberi alapjog -szeru vagy a parkapcsolati stb?)


penz (nem vagyok egy penzehes jellem, nyilvan jo, ha van, de nem gorcsolok ra, mennyi a fizu stb. nem beTegszem bele a meeegtobb penzt keresni akarasba)


baratok (bizalmatlan jellem vagyok, jelenleg kb senkire nm tudnam ramondani, h igaz baratom)


vallas


politika


+1: szex (mivel egyedul vagyok, jelenleg nem mervado. Amint meglesz a fent emlitett ferfi, nyilvan feljebb kerul)

2019. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!