Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek egy “amazon”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy “amazon” típusú nőről?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejthetnéd
2019. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1. Át tud menni egy frontvonalon sérülés nélkül és jól áll neki a csizma. :D

32/f

2019. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jeff Bezos nőnek öltözve?
2019. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kevés férfi van aki képes kisebbségi komplexus nélkül létezni ilyen nő mellett. Akinek nincs rendben az önbizalma az nagyon nehezen fogja elfogadni azt, hogy a párjának nincsen rá szüksége. Erős túlzás, hogy amazon típus lennék, nem vagyok ennyire radikális "majd én megmutatom" személyiség. De még én is észrevettem a korábbi kapcsolataimban, hogy feszélyezte minden páromat az, hogy meg tudtam oldani mindent egyedül és független voltam.

Emberileg a legjobb személyiségtípusnak gondolom egyébként az "amazon" nőket, mégis ők kapják a legtöbb szart a nyakukba, mintha mindenki folyamatosan be akarná bizonyítani, hogy nem is olyan erősek meg nem is olyan jók. Ugyan ez egyébként a férfi megfelelőjük esetében is. Valahogy senki nem akarja elhinni, hogy ezek az emberek tényleg ilyen jók. Kapcsolatban meg sajnos (vagy szerencsére) csak egymással fognak jól működni. Erősebb nőkkel soha nem lesznek a gyengébb férfiak jó párosítás.

2019. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nem vagyok ilyen, de nekem az "amazon" típusról az jut az eszembe, hogy eszméletlenül széles körű és nagy tudás lehet a birtokában. Már ha a klasszikus értelemben vett amazonokkal aszociáljuk, akik harcos nők voltak, gondolom, simán túléltek a vadonban, ismerhették a gyógy- és mérgező növényeket, fegyverkészítési módszereket, meg hasonlók.

Egyébként a szóról mindig Hermés "Amazone" parfümje jut elsőként az eszembe.

2019. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Ha szép a lábfeje, akkor nagyon-nagyon tetszene.
2019. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!