Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik velem így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik velem így? És hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Sajnos sokszor elég ingerülten és csúnyán szól hozzám ha nem tetszik neki valami.


Illetve állandóan bírálja amit csinálok. Pl egy ételnél is hogy ez és ez nem tetszik neki..


Iszonyúan meg tud bántani és úgy érzem magam mellette hogy nem vagyok elég jó sohasem. Bármit is teszek. Tudom hogy ez így nem mehet tovább. De ugyanakkor van egy másik oldala is. Illetve talán eddig nem volt teljesen ilyen csak mivel már hosszabb ideje vagyunk együtt lehet elkenyelmesedett.


De a lényeg hogy nem értem miért csinálja ezt velem?


Tudom hogy ebben így nem maradhatok de nem bírok szakítani sem.. Mert annyira fáj az hogy én mennyire szeretem és hogy mindig tisztelettel fordulok felé.


2019. jún. 26. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd lerombolja annyira az önbizalmad, hogy évek múlva is próbálhatod újraépíteni, de nem fog menni.
2019. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű, nem szerelmes beléd. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Ott kell hagyni és kész.
2019. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!