Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így és hogyan oldjam fel?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit régóta ismerek, de csak köszönő viszonyban vagyunk. Ez két évet jelent. Én bejárok a munkahelyére a párommal nap mint nap. Sokat kell azon a helyen egyedül várnom (ez egy kórház), és úgy gondoltam miért ne ismerkednénk meg barátilag hiszen ő ott recepciós,unatkozik egész nap, legalább nem unatkoznánk hanem beszélgetnénk bármiről. Egy korúak vagyunk nagyjából.Elkezdtem vele valamilyen szinten kommunikálni, meg kedves voltam, mindig mosolyogtam, szóltam hozzá, múltkor összeszedtem a bátorságom odamentem beszélgetni kérdezősködtem a munkájáról, de csak óvatosan, és hát... Elég visszafogottan válaszolt, ő nem érdeklődött és ráadásul mintha feltartottam volna a semmittevésben. Ma meg mentem be, eddig mindig mosolygott, most meg halálosan komoly volt, mintha tönkretettem volna valamit a múltkori beszélgetéssel ami max 2 perc volt.. Egyszerűen nem értem. Nem azt mondtam neki hogy tetszik, vagy bármi(pedig amúgy helyes), nem voltam tolakodó, de mégis most már mintha ezzel elrontottam volna mindent. Segítsetek mi a véleményetek miért lett ellenséges.
2009. márc. 28. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert szimpatikus vagy neki de tudja, hogy van párod és most nem tudja kezelni a helyzetet.
2009. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én mit tehetek egy ilyen helyzetben? Nagyon szerettem volna beszélgetős viszonyba kerülni vele ahol tényleg ő is elmondhat bármit én is, de most mit tehetek? Már inkább nem merek semmit, miután most így viselkedett. Olyan kapcsolatban pedig nem voltunk soha hogy azt mondjam neki hogy figyi dumálgassunk már, egyenlőre nagyon elutasító lett.
2009. márc. 28. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!