Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Milyen az igaz, mély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen az igaz, mély szerelem, amit egy nő iránt éreztek? Hogy beszéltek és viselkedtek azzal a nővel, akit szeretek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A férjemről tudok nyilatkozni. Kedves, gondoskodó, segítőkész. Szeret megérinteni, fogni a kezem, megölelni. Minden reggel csókkal búcsúzik és este, mikor hazaér is azzal üdvözöl. Ha beteg vagyok, ápol, ha szomorú, megvígaszal, ha fáradt, átveszi a gyerekeket. Mindig igyekszik a kedvemben járni, persze ésszerű keretek közt. Ha vannak is vitáink, igyekszik megoldani, nem gerjeszt felesleges konfliktust.
2019. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fel akarom vidítani, boldognak akarom látni. Bármiben segítek neki. Érdekel a jövője, mindenben támogatom. Még a kisebb hülyeségeit is pozitívnak látom. Pl. csak fekete ruhát hajlandó fölvenni, akkor ha be is szólok neki emiatt, rögtön hozzáteszem, hogy nagyon jól néz ki benne, illetve hogy bármi másban is gyönyörű lenne,de semmit nem kell változtatnia a stílusán, a lényeg,h ő jól érezze magát abban, amit fölvesz.

Vagy pl. ha valami alkonyat stílusú filmet akar nézni a barátnőivel, de nem megy el vele éppen senki, akkor én simán elkísérem, még ha a hátam közepére sem kívánom az ilyen jellegű filmeket.

Inkább azt nézem, mi a közös bennünk, nem pedig a különbségeket. Nem kell mindenben ugyanúgy gondolkodnunk, úgy fogadom el, ahogy van, nem akarom megváltoztatni.

Nem számít a társadalmi helyzete, anyagi háttere, lehet teljesen más is az övé, az sem akadály, ha igazán szeretem.

2019. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha meglátom bárhol mosolygunk egymásra... nem tudtuk soha hogy min de vigyorogtunk.... az illata mindenben benne van, a dolgok amiket szeretett a helyek ahol megfordultunk, a poénok a szokások mindig mindenről ő jut eszedbe.... bárhol vagytok bármit megteszek ami neki tetszik vagy felvidítja még olyan dolgokat is amit egyébként full gáznak gondolok de nem érdekel mert őt megmosolyogtatom vele... esténként duma mert a nőknek fontos... hogy telt a nap, fáradt e ideges e stb stb. Én személy szerint évente pár alkalommal virággal lepem meg de csak átlagos hétköznapokon amikor legkevésbé számít rá... figyelem mikor mire gondol, mit szeretne, mire céloz, mit miért mond és mindemellett ha valahova én szeretnék menni megkérdem jön e és ha nem nem csináljon amit szeretne.... nekem ilyen volt akit szerettem .... de nem bírt a vérével és megtanultam, minnél inkább szeretsz valakit annál jobban tud fájni... viszont ha egy ilyenből talpra állsz utánna gyakorlatilag jöhet bármi, tudod ha nem öl meg megerősít... nagyon igaz
2019. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%

Szétfeszülök a vágytól, hogy a teste minden négyzetcentiméterét kényeztessem a hajától a kislábujjáig. Apró, gyengéd csókokkal hintsem mindenhol, szenvedélyes nyelvescsókokkal ízlelgessem, a fülei tövét is csókoljam, a nyakát, a kulcscsontját, szegycsontját is, a cicik közén végighúzzam a nyelvem, majd áttérjek a csodás cicikre. Játsszak a nyelvemmel a bimbókon, körkörösen, szívogatva, nyalogatva, szopogatva, harapva gyengéden őket. Közben masszírozni is imádom őket. Csókolni a vállait is, simogatni mindenhol, szorosan ölelkezve, hogy teljesen eggyéváljunk. Beletúrni a hajába, arcomba temetni, beleszippantani mélyeket.


Hol ő, hol én legyek felül ölelkezés közben, miközben markolászom gyengéden, majd erősen a meztelen popsiját, a farpofákat néha széthúzva, simogatva a szeméremajkakat, s a puncinedves ujjamat megszagolni, bekapni, majd átdugni az ő szájába is, hogy jól leszopkodja. Paskolni a fenekét, egy újjal végighúzni a gerince mentén a hátát...


Simogatni a csiklóját a makkommal, csapkodni finoman, masszírozni vele, de még nem bedugni. Húzni az agyát így kicsit, majd lehajolni, s a szeméremdomb környékét csokolgatni, puszilgatni, mindenhol a punci környezetében, hogy megőrüljön, aztán elkezdeni nyalogatni a nedves, lüktető, meleg puncit, ujjazassal kiegészítve. S amikor már az őrületbe kergetem, felmászni, megint megsimizni a csiklót makkal, végighúzni a szeméremajkain is, s egy mozdulattal felnyársalni. Kezdetben finoman, majd egyre intenzívebben lökni, a derekamat jól megtekergetve, hogy a hüvely minden szegletét bejárja a péniszem. Közben csókolózni, a popsi alá fogni, hogy tövig benne legyek és együtt izzadva teljesen eggyé váljunk a kéj során. Röviden ilyesmi, ehhez adj hozzá pózokat, újításokat, játékosságot, spontaneitást.


Imádom, ha az arcomra ül és fészkelődik a nő, ha a lábait is kényeztethetem, ő is a péniszemet velük, a lényeg, hogy lelkileg, testileg összeolvadjunk, megőrjítsük egymást. 31F

2019. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utsó, te valamit nagyon benéztél a kéréssel kapcs. Nővel meg valszeg életedben nem volt meg dolgod.
2019. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!