Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki abszolút nem volt az "ideálotok", alapból nem is néztétek volna meg az utcán, mégis elvarázsolt valamivel titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az, amivel megnyert magának téged?

2019. jún. 18. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen. Még évekkel ezelőtt egy továbbképzésre jártunk. Talán a közös szakmai érdeklődés, de az kevés. Nem tudom megmagyarázni a többit. Mindenben az ellentéte volt az ideáljaimnak. A humorunk sem egyezett, a politikai nézeteink meg ég és föld. Mint kiderült ő is érzett irántam valamit, de komoly párkapcsolata volt, ez nálam kizáró ok, meg nála is persze. Lehet, ha összejövünk nem is működött volna hosszabb távon. Sokáig rágódtam ezen. Kémia? Elnézést, ha nem tudtam segíteni.

Csak van ilyen tényleg.

2019. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a lazaságával és a nevetésével fogott meg.

Számomra ő lett az álompasi...magas, vékony, egy kis izommal.

2019. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2x voltam szerelmes.. mindkettő ilyen volt
2019. jún. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A párom nem egy kifejezetten szép férfi. Imádok benne mindent. A humorát, az észjárását és most már külsőre is szépnek látom.
2019. jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt, a batorsagaval nyugozott le. Ezalatt nem a testi epsege ertelmetlen kockaztatasat kell erteni, hanem masokert hozott nagy aldozatot. Ketszer is volt ilyen, egybol megdobbant a szivem.
2019. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Inkább az egyetemi tanáraimmal volt ilyen. Nekem nagyon imponáló az, ha valakinek sokrétű a műveltsége, és nagyon lelkesen tud beszélni, plusz van humora.


Egyik ilyen tanárom pl. alacsony, foghíjas, nagyorrú, kopasz, nyomott fejű... szóval amit csak el tudtok képzelni :D. És pont erről beszélgettünk egy közös ismerősünkkel, aki mondta, hogy az emberek fele kicsit beleszeret ebbe az emberbe, ha jobban megismeri.

2019. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!