Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valaki abszolút nem volt az "ideálotok", alapból nem is néztétek volna meg az utcán, mégis elvarázsolt valamivel titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az, amivel megnyert magának téged?

2019. jún. 18. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én eddig a legtöbb barátnőmnek ilyen voltam.
2019. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a figyelmességével, lovagiasságával, megbízhatóságával.
2019. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Exem: Aranyos mosolya (nem az a kifejezetten mosolygós), kedvessége, empátiája.
2019. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzásával,kedvességével.Halálosan bele szerettem
2019. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen, ritkán fordul elő, hogy valakivel órákig beszélgessek élőben valahol, de ott megvolt. De mivel egyrészt törvénybe ütközne, másrészt pedig 3 személlyel lenne komolyabb kavarodás amit inkább elkerülnék, ezért inkább el is felejtettem.


De az tuti, hogy kedvelem az ilyen kissé életidegen képzeletvilágban leledző személyeket, én is ilyen vagyok - sajnos. Kár, hogy eddig összesen 3 ilyennel találkoztam. Ebből egyikük kiesik, másik férjnél van - és persze pont külsőre az ellentétemnél - jellemző - a harmadikról meg kiderült, hogy eljátszotta.


Eh.

2019. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Yep! Egy egyszerű nevetéssel mosollyal... nem hittem volna hogy ennyire olcsó vagyok 😅😂 total nem volt az esetem! Most nem tudnék szebbet elképzelni nála....
2019. jún. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A személyiségével és azzal, hoxy mennyire ugyanúgy fondolkodik az életről értékrend, család, munka tekintetében. 12 éve a férjem. 😊
2019. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Soha az életben.
2019. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Férjem ilyen volt. Egy egyetemre jártunk, találkoztunk párszor futólag, látásból ismertük egymást. Ő úgy fogalmazott, hogy megnézte párszor a seggem de nem gondolt semmit a dologba.. :D

Én is simán elmentem mellette, 11 évvel volt idősebb, nem mondom, hogy nem látszott rajta. Külsőre nem találtam túl vonzónak.

Aztán volt egy közös szervezésű dolgunk, akkor kezdtünk el komolyabban beszélgetni. És akkor jöttem rá, hogy isteni humora van, nagyon kifejlett humorérzéke ami nagyon hasonlított az enyémre. Folyamatosan mentek az alpári poénok, minden belefért rengeteget nevettünk. Meg rájöttem, hogy amúgy baromi intelligens, mélyebb beszélgetéseknél kiderült, hogy koppra ugyan az az ember vagyunk. A zenei ízlésünk is ugyan olyan volt, olyan zenéket hallgattunk amiket kb senki nem ismert rajtunk kívül, de mind a ketten imádtuk. Baromi jó személyisége van ami nagyon megfogott. Szóval emiatt szerettem bele, és ettől valahogy a külseje is megtetszett. Tényleg elvarázsolt rövid idő alatt.

2019. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
igen. főleg a humorával és a lazaságával
2019. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!