Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzelmi zsaroló párt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zsaroló párt hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

már 5,5 éve együtt, de még mindig meg van az érzelmi zsarolás, igaz sokat változott meg minden és tudom, hogy nem tehet róla, meg azt is tudom, hogy én is tehetek róla ha érzelmileg zsraolnak. Olyat ne irjatok, hogy hagyjam el, mert pont mostanság zúgtam bele, elég sokat bizonyitott mennyire szeret, de ez a zsarolás sajnos megmaradt.


Gondolok itt olyanra, hogy ha felhozom ,hogy miért bántott régen akkor azzal tér vissza, hogy mert én ilyen olyan voltam vele. Tény hogy nem vagyok ártatlan, de ő is sok mindenről tehet.


Meg akkor kb mindenkitől elakar marni, pl tesómtól, bár a is s_ggfej, mindig azzal jön, hogy nem szeret csak d_gni kellek a barátomnak.


2019. máj. 14. 10:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Te nem választ vársz, hanem valamiféle öngyógyulást.


Közben meg mindenki sggfej.....hát hogyne!

2019. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Jajj már istenem -__-
2019. máj. 14. 11:24
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Még nem szenvedsz, de nyugi, fogsz :) Főleg, miután elmar mindentől és mindenkitől. Várd csak ki a végét, önigazolásért meg takarodj máshová, itt nem kapod meg Mucika.
2019. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
Itt is manipulálni próbálsz. Ez van.
2019. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Marhára boldog lehetsz, irigyellek, bár nekem is ilyen lenne a párom, hogy eltol magától, amikor megölelem :( sőt, minden álmom, hogy engem hibáztasson a pasim, hogy az én hibám, ha bunkó velem. Igazi főnyeremény a párod, ne engedd el soha, ritka kincs az ekkora címeres tahó <3
2019. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy lesz... Pont most lett egy csomó barátom :D
2019. máj. 14. 11:31
 17/23 A kérdező kommentje:
ja tahó mi, nem is ismered...
2019. máj. 14. 11:32
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet kezelni max tűröd mert szereted.

Ismerős a helyzet.

N

2019. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Lehet már hozzászoktam az évek alatt, nekem nem csorbitja az önbizalmam, nem okoz fájdalmat
2019. máj. 14. 11:34
 20/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor elégedj meg azzal, hogy így bánnak veled, mint egy utolsó sz-r darabbal.
2019. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!