Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mi alapján választoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi alapján választotok párt hosszútávra?

Figyelt kérdés

Mi a legfontosabb?

A szépség,intelligencia,kedves odaadó természet,anyagiak.

Csak egyet válasszatok ami a leglényegesebb lenne..


2018. dec. 1. 17:14
 1/9 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
78%
tetszett a keze, es a kerek feneke. Mar barátkoztunk, egyszer nála voltam csinalt nekem egy szendvicset, meglehetosen gyakorlatlan mozdulatokkal, aztan majdnem az ölembe boritotta. :) Akkor egy pillanatra felvillant bennem h mi lenne, ha ő lenne a feleségem.Egyik dologból következett a másik, két és fél év múlva összeházasodtunk. Idén volt a 16. házassági évfordulónk. van két gyerekünk, igyekszünk megöregedni egymás mellett.eddig jó. :3 38F
2018. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 .:bezzegrégen:. ***** válasza:
65%
ja igen. mindezt azért írtam hogy szerintem nincs recept. de 1. felfigyeltem Rá. 2. beszélgetni kezdtünk. napi szinten talalkoztunk,(évfolyamtársak voltunk) vagy egy negyedévig udvaroltam neki mire összejöttünk. meg kell isnerni egymást. talán ennyi a titok.
2018. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Mindnél alázhatóbb csicskulóbb legyen ez nekik az egyetlen szempont..
2018. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Egyet azért nem lehet választani, mert lehet szép de cserébe hülye, lehet okos, cserébe ronda, lehet kedves cserébe szintén ronda. Akárki akármit mond a külső azért valamicskét számít.
2018. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

1-től 5-ig pontozva, nekem ez a fontos egy nőben. Az 5 a legjobb!


Szépség: 4

Intelligencia: 3

Kedves, odaadó természet: 5

Anyagiak: 1

2018. dec. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi a leglényegesebb...? Hát h szerelmesek legyünk egymásba. Eddig mindig így választottam/választottunk, ééés bejött!
2018. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem főleg a külső számít nekik.
2018. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Kedves természet, amibe most beleveszem azt is, hogy hűség és megbízhatóság.

Ezek a legfontosabbak, a többi másodlagos

2018. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki jut, aki szóba áll velem.
2018. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!