Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom mellett másba lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mellett másba lettem szerelmes, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt barátommal. Igazából nem volt komolyabb probléma a kapcsolatunkkal, viszont egy baráti körből megismertem egy új srácot, akivel már voltunk találkozni kettesben, és tudom hogy szerelmes lettem belé. Úgy hogy még mostani barátomnál sem éreztem ilyen erőset. Ez a szerelem kölcsönös, és nemtudom hogy szakítsak e a barátommal. 22N
2019. máj. 11. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Hát ezt már úgyis elszúrtad. Nem vagy kapcsolatra való, amint találsz jobbat ezt is le fogod váltani.
2019. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Neked kell tudnod, hogy megéri e feláldozni a dolgot, mások nem tudják megítélni az érzéseidet. De bárhogy is döntesz légy korrekt a barátoddal szemben, ne legyen a B terved.
2019. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha ennyire egy húron vagytok, akkor inkább szakíts a mostani pároddal. De remélem fizikailag nem csaltad meg. Nem érdemelné meg.
2019. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Közöld a barátoddal, hogy mással találkoztál a háta mögött. Majd ő kiteszi a csalfa segged és mehetsz a másikhoz.
2019. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak csókolóztunk, még nem feküdtünk le.
2019. máj. 11. 18:11
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Már így is megcsaltad
2019. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Gondold meg alaposan, megéri-e "borítani". Az erős vonzalmat, vágyat könnyű összetéveszteni a szerelemmel. Egy meggondolatlan döntés az ember egész életét elronthatja. Ha mindketten úgy érzitek, hogy nem tudtok egymás nélkül élni, és ezért áldozatokra is képesek vagytok, akkor válaszd őt.
2019. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek maradnál ezek után a barátoddal? Rájöttél, hogy sose szeretted igazán és meg is csaltad.

Fölösleges erőltetni. Ha róla derülne ki, hogy ilyent tett veled, te akarnád még őt?

2019. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez kuka a barátoddal. Már meg is csaltad lényegében...szerencsétlen.
2019. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megcsaltad a pasid, akkor az nem volt szerelem.

Ha nem tudod, hogy most szakíts-e, akkor az új srác iránt sem szerelmet érzel.

2019. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!