Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mennyire alaposan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire alaposan nézitek meg a pasi Facebook-profilját, amikor még ismerkedtek vele?

Figyelt kérdés
Miket néztek meg rajta, milyen szempontok fontosak? Pl. hány ismerőse van, milyen képei/posztjai vannak, milyen oldalakat lájkolt, milyen csoportoknak a tagja, stb. Milyen következtetéseket vontok le belőlük... Mennyire ítéltek ez alapján?

2019. ápr. 8. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rögtön kilépek 1-2 perverzebb csoportból. :D
2019. ápr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Na ezért ne legyen facebookod meg insta gcid !!! Ezek a szutyok közösségi oldalak döntik el , hogy mennyire vagy jó vagy rossz ,menő vagy lúzer, életre való vagy élettelen ember stb.. Azok voltak jó idők amikor anonimként toltuk az msn-t és már örültek a lányok ha valaki egyáltalán rájuk írt vagy érdeklődőt feléjük.. Manapság minden egyes dolog rólad szinte ott ficeg publikusan !!!
2019. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam nézegetni a pasik Facebook oldalát
2019. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Az FBI és KGB ügynökök kutyafülék hozzám képest, mindent lecsekkolok. :) Ismerős ismerőse, ki miért, mikor, hogyan, kinek a minek a, szóval össze kell álljon kép. :) Ez a legkevesebb, én ilyen vagyok, mire randi lesz már a gatya méretét is tudom. :D
2019. ápr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Leginkább azt keresem, hogy honnan ismerhetem. Ismeretlenekkel nem szoktam facebookon ismerkedni. Amit először megnézek az a lakhelye, meg hogy hány közös ismerősünk van. Nyilván hogyha az ország másik végében lakik és van 1 darab közös ismerősünk akkor vissza se jelölöm.

Aztán pár posztot végig görgetek, de ennyi. Egy facebook profilból nem szoktam következtetéseket levonni. Vannak nyilván intő jelek, mondjuk barátnős profilkép miközben engem próbál fölszedni (gyakoribb mint hinnéd). Vagy ilyen mély depresszív "jajj de rossz a világ" vagy "miért hagytál el te büdös köcsög" idézetek. De úgy alapjáraton nem nagyon érdekel. Ha beszélünk úgy is kiderül minden. Magamból kiindulva tudom, hogy baromira nem releváns infó a profil.

2019. ápr. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy rengeteg férfi szeretné megnézni a fb profilomat. Vannak olyanok, akik szinte a köszönés után fontosnak tartják a fb-ot, vannak olyanok is, akik hazudják, hogy majd ott folytatjuk a beszélgetést, majd pár mondat után már több tized csajjal folytatja, de azért legyen "friend"-ek a fb-on, 20-30as, médianevelt csávókról beszélek.Amúgy csak egy régi, átlagos fotóm van, amelyen virágok közt vagyok egy mezőn, ruhában :).34N.
2019. ápr. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de ha már van rá lehetőség, én azért meg szoktam nézni. Bár az "ítélet" nagyban függ az illető valódi személyiségétől. Azonban az minden esetben visszataszító számomra, ha 1000+ ismerőse van, aminek a 90%-a nő. Szintén negatív, ha tele van az üzenőfala perverz shitposztokkal. Illetve ha tele vannak a fényképei exével/exeivel közös smárolós képekkel. Mindenkinek van múltja, persze, de sima ölelkezős, mosolygós kép nem zavarna, de a nyálcsere dokumentáció nekem aktív kapcsolatnál is gyomorforgató.
2019. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Megnézem. Néhány szempont, akinek trágár, közönséges posztjai vannak sztornó, csupa bulizos, piálos kép sztornó.
2019. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Testvérem olyan csávóval jött össze akinek a facebookja tele volt az exe képeivel. A srác azóta se törölte a képek nagy részét. Szóval már el is jegyezték egymást, de az exlány képei szívekkel ott vannak. Ja és halálosan szerelmes a volt csajba. Testvérem orvosi eset....
2019. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sosem jutott esezembe, hogy megnézzem bárki facebook profilját. A közösségi médiában szinte mindenki szerepet játszik és hazudik, úgyhogy nem tartom sem fontosnak, sem reprezentatívnak.
2019. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!