Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány pontot adnátok erre a nőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pontot adnátok erre a nőre?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 8. 20:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
26%
#30 ebből max az első 3 közelíti a 10est, az 5. és utolsó pedig még az átlagost sem éri el.
2019. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 Clay Morrow ***** válasza:
0%

[link]


Ez a lány is 10-es nálam.

2019. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 Clay Morrow ***** válasza:
32%
Rendben, akkor te maradj a tepsiképű instabálványoddal, én meg örömmel tartom meg magamnak Eva-t és fiatal Connelly-t, azt hiszem ezen nem fogunk összeveszni :D
2019. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
35%
Egy 10/3-at megérdemel...
2019. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
46%
A csajjal semmi baj nem lenne, ha nem sportoló lenne. Leginkább egy aszkétára hasonlít. Semmi lágyság, pici puhaság sincs sem a külsejében, és sztem sem belsejében...bár, ez utóbbit nem merném 100% kijelenteni. A sport a szerelme, a nőiség/anyaság ill. azzá válás picit furán jönne ki. Nem vonzó, csak önimádás van ill. a sporté, mint önbeteljesítő foglalatossággé. Semmivel sem rosszabb és semmivel sem jobb, mint az instán lévő szelfi macák, ez az igazság. Csak tolja az én, én, és én képeket. Nos, ez az insta, aki ott van, mind azért van ott. Hogy lásd, ő, ő, és ő milyen... És igen, ebből látjuk, h ő milyen, h ő mennyi, és hogy ő mennyire érint meg, most épp, mint nő mennyire...
2019. ápr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nana Eva Greent nem adom. :D
2019. ápr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Azért tök jó, hogy nem műanyaglányok lettek linkelve. Talán mégsem hal ki az emberi faj. ☺

Tulajdonképpen ez tényleg ízlés kérdése, azt hiszem.

2019. ápr. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
26%
10 pont, mert szép. N29
2019. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Arcra szép, de ez a test borzalom... semmi forma, semmi popsi, cicik, csípő, nőiesség... mint egy kamaszodó kisfiú. Kell futni és edzeni, el is várom, de nem ennyit, ő konkrétan szétfutotta magát, míg el nem tűnt belőle minden nőiesség, minden forma. Nagy munkával még jó nőt lehetne kihozni belőle de ahhoz neki is akarnia kell. Így szörnyű, arc miatt azért 2 pont.
2019. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!