Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány pontot adnátok erre a nőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány pontot adnátok erre a nőre?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 8. 20:14
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
50%
Nő? Max lány. A szemöldökre nagyon ronda, sokat ront az összképen. 5 pont.
2019. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy szép, fiatal, sportos nő, szép arc, szuper alak, ápolt, igényes, mosolygós.

Erre repkednek az 5 meg 6 pontok.

10 ponthoz minimum photoshop kell, hús-vér nő él nem érheti....

2019. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem nő csak egy lány. Jó, látszik rajta a kor, de miért leplezi ilyen bénán? Én nem huznám fel, max szopni jó lenne. Ezért 10/3.
2019. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
38%
Annyira nincs benne semmi,de semmi vonzó,vagy szépség,azon kívül hogy sportos,meg semmi kisugárzása,hogy maximum 2 pont.
2019. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
61%

10/10 nekem :D

szép mosoly, kedves arc, baromi izmos is ráadásul :D az a hasizom az meseszép :D szerelmes lettem :D

2019. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem nő. Ez max pedoknak jön be, mert nagyon kislányos.
2019. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
70%

Nőként mondom, szerintem teljesen rendben van. Természetes, nem műanyag, az alakja szép, és egyik kepen se csücsörít. 😊

Kívancsi lennék, a lepontozóknak milyen nő a szép.

2019. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
22%

Ez mi ez? :)


Oké, h nem mű, de nincs egy qurva szemöldökcsipesze? Meg az is oké, h futok, de annyit, h egy szemernyi hájacska nem marad, a mellekre, popsira. Egy nő legyen nő, ne gyalogkakukk. Meg ez az idétlen frizura, bekötöm a hajam oszt kész, a seggigérő homlokom meg csak virítson...


Ez a csajszi messze áll a nőtől, szétfutja még azt a keveset is.

2019. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 Clay Morrow ***** válasza:
24%
6
2019. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
58%

Nő vagyok, nekem eddig messze a legszimpatikusabb az Instán látott lányok közül.

Bájos, mosolygós, természetes, nem sminkkirálynő, ennek ellenére igényes (ő is meg a képei is), sportos, az alakját, kitartását irigylem.

Van stílusa, ha becsukom az oldalt, fel tudom idézni az arcát, nem mint a sablon Insta cicáknál, hogy láttam 3 különbözőt, de ha nem tudom, akkor azt hiszem, ugyanaz az egy volt.


Nem tudom, mi kell a mai férfiaknak, de nagyon kínlódnak, az biztos.

2019. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!