Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kínos lesz a barátnőmnek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos lesz a barátnőmnek ha a munkahelyére küldök egy gagyi csokrot nőnap alkalmából?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gazdag így ezt is nehezen engedhetem meg magamnak. 5000 forintom van rá. A munkatársnői oldaát néztem, ott sokan ilyen “dobozos luxus” rózsákat kaptak meg ilyesmit (úgy tudom ezek ilyen 20-30 ezres dolgok). Trendi, menő munkahely amúgy, jó keresetű emberekkel.

Szerintetek cikibe hozom? Sajnos most találkozni nem tudunk jövő hét végéig, külföldön dolgozok, így csak a virágküldés játszik.


2019. márc. 8. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dobozos luxus rózsa a ciki. Semmi kínos nem lesz benne, örülni fog bármit is kap :)
2019. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Én tavaly bosszúból küldtem egy csokor vörös rózsát, egy nagyon kedves nőnek a munkahelyére aki a férjével egy helyen dolgozik, hogy sok sok szeretettel az én nagy szerelmemnek, este 7-kor várlak egy romantikus vacsorára.

üdvözlettel: szerelmed és szeretőd

2019. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleve fölöslegesnek és külsőségnek tartom a munkahelyre virágküldést, ha otthonra meg tudod oldani inkább tedd ezt.

5.000,-Ft nem kevés, egy szép tavaszi csokrot ebből simán tudsz küldeni, nem is mindenkinek kedvence az óriási csokor vörös rózsa.


Ahogy írják is: a lényeg,hogy gondolsz Rá.

2019. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
2-es, ez komoly, hihhi :D És mi lett a vége? :D
2019. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön dolgozol,és 5000 Ft-od van rá?


Amúgy nem ciki,de ha olyan barátnőt vâlasztottâl,aki szégyenl a munkatârsai előtt az már régen rossz.Én egy csokinak is örülnék,ha csak annyit küldene a barátom,akkor is.

2019. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, 5000 forintom van. Hitelek miatt dolgozok kinnt hogy ne vigye a bank a házat, oda megy minden pénz. Így nem élek nagy lábon. 5 év múlva tudom kifizetni a hitelt ha majdnem mindent odateszek és meghúzom magam anyagilag. Amúgy külföldön sincs kolbászból a kerítés, csak ezt a sok nagyképű, lódítós, dicsekedős ember nem reklámozza!
2019. márc. 8. 10:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem örülnék neki, ha a munkahelyemről kellene hazacipelnem a virágot, az is megsínylené. Ráadásul nekem ez annyira gáz, ennyi erővel karácsonyi ajándékot is GLS-szel küldjek anyámnak? :D Én inkább kibírnám jövő hétig, és személyesen adnám oda.


De szigorúan a kérdésnél maradva: nem "ciki". Ha a barátnőd "cikinek" érzi, akkor nem veled van a baj.

2019. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, akármilyen virágot is küldesz. Ha három szál gerbera, ha luxus csili-vili rózsa akármi. Nem az a fontos, hanem az, hogy gondolsz rá. Tényleg nem kell nagy dolog.
2019. márc. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék, ha 5000 Ft-ot költenél virágra, amit pár nap múlva kidobunk, de legalább a kolléganők előtt villoghattam vele.
2019. márc. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4-es


igen komoly, csak vitáztak egy kicsit, meg kínos volt a munkahelyén...hogy otthon mi volt a folytatás azt nem tudom.

2019. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!