Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti beszoktatok menni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszoktatok menni a párotok elé néha a munkahelyére?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy ott állsz meglepiből egy csokival, vagy rózsával, hanem hogy pl nagyon unatkozol otthon, és nincs jobb dolgod, és felhívod hogy el mész elé este, és hazajöttök együtt. Nálunk jellemző bár mi együtt lakunk.

(Nem vagyok kivancsi olyan jellegű válszokra, hogy jajj dejó lenne ha unatkoznék néha, erre nincs idő stb)



2018. márc. 10. 17:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azért, mert annyira féltékenyek vagyunk hogy azt hisszuk hazafele jövet 2 villamos megálló között megcsal a másik, hanem csak nagyon ritkán, amikor tényleg nincs jobb dolgunk
2018. márc. 10. 17:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Elofordult neha, amikor a kozelben dolgozott, most kb egy oranyira dolgozik, oda nem szoktam mar elmenni.
2018. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, jól is esik neki. Ő sokkal ritkábban, de én messze dolgozom.
2018. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem is 1 órányira van a párom. Én elmegyek néha, mindig is sokat kellett utaznom ha el akartam jutni ide oda
2018. márc. 10. 17:33
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az exem gyakran bejött hozzám ebédidőben és együtt kajáltunk.
2018. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Első időszakban, sokszor jött szexelni is a munkahelyemre.

Később is rendszeresen benézett és én is mai napig, ha ép a munkahelye felé járok. Van mikor szól, vigyek kaját, kávét, vagy a cuccai felét itthon hagyta, stb.

2018. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Mondjuk egyikünk munkahelyére sem engednek idegeneket be a portán belülre :D De ha lehetne se mennénk, mert a munkahelyen dolgozni szoktunk.
2018. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az exem gyakran eljött elém.
2018. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7es. Ki mondta hogy be a munkahelyére? Azt irtam ELÉ! Vagy a te munkahelyed elé 1km-s körzetben nem tartozkodhatnak emberek? :o
2018. márc. 10. 19:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha megvárom a munkahelye előtt és együtt megyünk haza... :)
2018. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!