Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, hülyeség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hülyeség lenne a párom munkahelyére jelentkezni dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk.

Mindketten jelentkeztünk erre a helyre korábban, még nem ismertük akkor egymást (tul.képp, itt találkoztunk először). Őt akkor felvették, engem nem. (Ez pár hónapja volt.) Most megint embert keresnek erre a helyre, ugyanolyan "beosztásba" (egyetemi hallgatói önkormányzat egyik szervéről van szó, ösztöndíjban fizetnek).

Kevés ember dolgozik itt.


Mit gondoltok, nem lenne fura, ha jelentkeznék megint? Egyrészt, mert egyszer már nem engem vettek fel, másrészt, mert a párom itt dolgozik.


2017. nov. 25. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ajánlom. Párom anno dolgozott egy helyen az exével, az volt az utolsó rugás a kapcsolatuknak. Mit csinál otthon az ember ha hazaért? Panaszkodik a munkahelyére, a kollégákra, ez azt csinálta, az mekkora idióta. Oké, meghallgatom. De ha ugyan azon a helyen dolgozunk, akkor ebből tuti veszekedés lesz, mert én mondjuk nem úgy láom ezt a dolgot, szerintem az xy tök jófej és nem idióta stb. Plusz nem nagyon lehet rendesen dolgozni, ha ott van a párod. Volt még pár ismerősöm, akik egy helyen dolgoztak, de rövid időn belül valamelyikőjük otthagyta.
2017. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a jó a munka és megéri, akkor jelentkezz. Ez csak diákmunka, nem heti 5 nap 8 óra. Jó lehetőséget ne hagyj ki.
2017. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Sosem jó a magánéletet keverni a munkahellyel. Itt nálunk is vannak/voltak olyanok akik együtt éltek és együtt is dolgoztak. Mondanom sem kell, a veszekedés meg a szardobálás ment egész nap.
2017. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem éltek együtt, szerintem nem lehet gond.

Ha együtt éltek, akkor lehet, de nem törvényszerű

2017. nov. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így ne.


Vannak pozitív példák is a la nagyszüleim akik ketten vezették az osztályukat leosztva a tantárgyakat és nagyapám volt a napközi vezetője is. Ott jól működött, összehangolták a dolgokat és szakmai sikereket is elértek és nyugdíjbavonulásuk után közösen vezették a helyi tanítók nyugdíjasklubját.

2017. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt. És tényleg nem heti 5x8 óra, sőt..

Viszont nekem elég sok előnnyel járna a pénzen kívül is.

2017. nov. 26. 13:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Személyiség/helyzet függő.

Nem egy olyat ismerek, akik egy helyen dolgoznak.

Mi is pl németbe egy helyen voltunk, nekünk az inkább csak előny volt.

A hati 1 talit ennyi év után... S így jött képbe az összeköltözés.

2017. nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!