Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé terhes is lettem tőle de mással él együtt? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, regota ismerjuk egymast es mindig is kedveltem de baratzonaba kerultem nala. Sokat talalkoztunk volt parszor csok de semmi tobb.

December elejen aztan egy hazibuliba tobbet ittunk es az agyba kotottunk ki mindkettonknek nagyon jo volt (ezt o is mondta) es utana elkezdtunk osszejarogatni. Utobbi idoben mar kb heti 4 alkalommal vagyunk egyutt. Nem vedekeztunk. Egyszer sem semmilyen modszerrel. Mivel ismerem ezert tudom hogy nagyon felelotlen, senkivel nem vedekezik a baratnoje tobbszor is volt abortuszon miatta. O is ismer tudja hogy nem szedek fogamzasgatlot hanem megszakitassal szoktam. De o nem szakitotta meg soha es terhes lettem. 8 hetes vagyok most. Elmondtam neki is. Azt akarta hogy vetessem el de mondtam neki hogy szo se lehet rola ebbe belenyugodott. Osszejarunk mintha mi se tortent volna. Azt mondta fizeti majd a gyerektartast es tobbet is csak senki nem tudhatja hogy tole van mert ha igen egy fillert se ad es orokre megutal. En ossze akarok jonni vele es hozza koltozni. Valahogy a baratnojenek kene elmondani de tudni fogja hogy en voltam. Mit tudnek tenni? Segitsetek.

20/L



2019. márc. 7. 19:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Két felelősségteljes felnőtt ember... szerencsétlen gyereket sajnálom.
2019. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valaki ilyen ostoba...nagyon kislány vagy még! Nem kéne szülnöd!
2019. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Agyat kéne növeszteni. Menni fog?

Ne aggódj, egy fillért sem fog fizetni. Elvégre hivatalosan nem ő lesz a gyerek apja, mert akkor kiderül, hogy tőle van.

Ennyi ésszel neked nem való gyerek.

El lehet még vetetni?

2019. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a pont amin nem lehet segitteni.
2019. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 The pale emperor ***** válasza:
92%

Azta büdös...va életbe...na ez a kemény. Jézus..


Szerintem...szerintem..szerintem nagyon jó, és felelősségteljes döntést hoztatok.


Ámen

2019. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez kamu.


Segítsünk, hogyan?


Neked kell elmenned abortuszra... ha nem akarsz tönkretenni egy életet két felelőtlen szülővel.

2019. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
4%
Az abortusz már késő 8 hét után.
2019. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
96%
Mondd te normális vagy?? 20 éves létedre nincs annyi eszed hogy nem szexelsz védekezés nélkül??? A megszakítás SEM védekezés. Ennyi ostoba embert istenem... Kit érdekel hogy a csaj többször volt már abortuszon? Attól még nem nem kéne felelőtlennek mert ők azok. Ostobák...És miből fogod a gyereket eltartani?? Ja fizeti a gyerektartást.. Ahha te meg el is hitted. Inkább vetesd el, ennek a szerencsétlennek ilyen agyhalott "szülei" lennének, nem éri meg.
2019. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Három megoldás van:

1. Úgy teszel, ahogy a pasi kéri, lesz gyereked apa nélkül, egy idő után pénz nélkül, mert biztos, hogy nem fog évekig fizetni.

2. Megtartod a babát, bírósághoz fordulsz, ott kiderítik, hogy az övé, akkor kapsz gyerektartást.

3. Abortusz.


Családosat játszani biztosan nem fog, ebben ne is reménykedj.

2019. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagy könyörgöm. Lehet hogy számban már felnőtt de agyban cseppet sem. Nem veteted el oké de miből fogod felnevelni? Vagy viszed anyád nyakára a gyereket? Az apjától meg sose fogsz látni egy forintot se de te vagy olyan buta hogy elhiszed majd adni fog. Rajtad kívül ki más tudná hogy tőle a gyerek? Ezt sehogy se tudod elmondani a csajának hogy ne rajtad csattanjon. De amúgy cigányok vagytok vagy mi a f***sz? Van köztük rendes ez oké de ott vannak ilyenek hogy tojnak egymásra és 3 havonta járbak abortuszra meg azokra a pasikra jellemző ez. Na de mindegy szüld meg de már előre sajnálom amilyen élete lesz.
2019. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!