Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már veletek olyan, hogy ti kezdeményeztetek, de a fiú visszautasított?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy volt.

Senki nem kapja meg mindig amit szeretne.

2019. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer volt olyan, hogy kezdemenyeztem és nem jott ossze, de nem is bántam/bánom
2019. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nem esett jól, de legalább tudtam, hogy hányadán állunk.
2019. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy nem bánja, az hazudik, akkor nem kezdeményezett volna. Pláne egy lány, akinél ez még nagyobb kihívás.

Ennek ellenére egy pozitív dolog, legalább nem kergetsz hiú ábrándokat tovább.

2019. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordult már. 35/n
2019. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nem volt kellemes, de ez van.
2019. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen.A srác végül bevallotta, hogy a nőket nem szereti.Akkor megrázott az eset, de mikor később megtudtam, hogy még iszik is, akkor hálát adtam, hogy nem kellettem neki.
2019. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. Én nem azt bánom hogy kezdeményeztem hanem azt hogy mikor. Azt bánom hogy nem előbb. Nem jott össze sajnos, hülyén időzítettem.
2019. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!