Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kéz vagy lábcsókot szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéz vagy lábcsókot szeretnek kapni szívesebben a hölgyek?

Figyelt kérdés
Gondolom kézcsókot mások előtt is lehet adni amúgy. :)
2019. jan. 6. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
kedves kérdező seggbe puszi kakilás után, azzal mindet meghódítod!
2019. jan. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
8-as, kaptál már lábcsókot mások előtt? Én megmondom őszintén, ezt mások előtt nem csinálnám, csak kettesben. :)
2019. jan. 6. 10:41
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

Hang vagy kérdező. Míg nem szoptál tűsarkat nyilvánosan, addig nem is vagy igazi férfi.

32/f

2019. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Arcra, homlokra adni puszit már túl mainstream?
2019. jan. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

A kézcsókot egyszerűen imádom. :)


Egy volt párom adott nekem régen mindig.

Ha egymással szemben voltunk, mindig fogta a kezem. Pár perc után az ajkaihoz emelte és egy gyengéd, pár mp-es puszit adott rájuk.

Vele egyébként kipróbáltam a lábujjak izgatását. Mikor megkérdeztem, milyen volt, azt mondta, nagyon furcsa, de imádta. Emiatt az élmény miatt nem zavarna a lábcsók sem. Sőt. Bárhol szívesen fogadom a csókot, ha kedvességgel és gyengédséggel teli. :)


21/N

2019. jan. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Csak, ha savanyú talpillata van.
2019. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindkettőt, de csak a páromtól, más ne csókolgasson sehol.
2021. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!