Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 év körüli férfiak! Hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli férfiak! Hányan érzitek úgy hogy elköteleződnétek már komolyabban, és hányan vagytok szívesebben még "szabadok", és miért?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Soha nem köteleződnék el többet. Nekem elég volt 1x kidolgozni a belemet és végignézni ahogy a szeretett nő kilép az életemből és lecserél engem egy 20 évvel idősebb, alkalmi munkákon tengődő alkoholistára.


Még 1x nőben nem fogok megbízni! Túl nagy és túl drága tanulópénz volt az elmúlt 8 év számomra! Mindent elvesztettem amiért 20 éves koromtól dolgozom.

2016. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettőt nem lehet választani? :) Anno elköteleztem már magam, éveken át jó volt, aztán vége lett. Azóta szabad vagyok, amit élvezek, mert mindenre van időm, amit szeretek, a magam ura vagyok. Viszont azért jó lenne már újra egy komoly kapcsolat, mert néha elég üresnek érzem az életem ilyen téren. Szóval is-is. :)


30F

2016. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem így fogalmazódik meg bennem. Ez, így ahogy írod fel sem bukkan a fejemben. Egyszerűen csak élek és teszem, ami az adott lehetőségek között szépnek tűnik. Elég egyszerű vagyok.
2016. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!